Глава Скотланд-Ярду спіймав грабіжників під час інтерв'ю з журналістами Автор: lesya · Опубліковано: 16.08.2014 19:27 · Розділ: Кримінал

Продемонструвати, яким має бути справжній чоловік, цими днями вдалося літньому главі Скотланд-Ярду – прямо під час інтерв’ю з журналістами відважний поліцейський спіймав грабіжника.

Так, в бесіду поліцейського з багаторічним стажем роботи з репортерами раптово втрутився один таксист: він повідомив, що його пограбували четверо пасажирів. Довго не думаючи, глава Скотланд-Ярду разом з іншими співробітниками поліції кинувся в погоню за злочинцями.

Пробігши кілька кварталів, поліцейські спіймали злочинця: ним виявився сімнадцятирічний молодик. Майже одразу на місце події прибув поліцейський автомобіль, і п’ятдесятисемирічний керівник лондонської поліції кинувся в погоню за іншими грабіжниками. Через декілька хвилин йому вдалося затримати ще одного зловмисника.

Спійманих злочинців звинуватили у скоєнні крадіжок та збуті краденого і, ясна річ, заарештували.

Зовні глава Скотланд-Ярду чимось скидається на Джеймса Бонда (фотографія з сайту http://lenta.ru/news/2014/08/11/scotlandyard/)
Зовні глава Скотланд-Ярду чимось скидається на Джеймса Бонда (фотографія з сайту http://lenta.ru/news/2014/08/11/scotlandyard/)

Згодом водій таксі розповів, що хлопці не лише не заплатили за намотаний кілометраж, але й потягнули з приладової панелі автомобіля гроші в сумі двадцяти фунтів стерлінга. Після цього вони швидко покинули автомобіль і зникли. Водій таксі представився як Мохаммед.

«Коли я побачив поліцейських, то звернувся до них за допомогою й попросив зловити злочинців», - розповів потерпілий журналістам. Водій також зазначив, що не мав ані найменшого поняття, хто ж відгукнувся на його прохання. Якби там не було, на таксиста Хоген-Хау справив позитивне враження, і той назвав його «дуже хорошою і чуйною» людиною.

Сам інцидент стався у понеділок, одинадцятого липня, в районі Тотенхем, якраз під час того, як глава поліції Лондона давав інтерв’ю журналістам радіостанції BBC London. Літній поліцейський продемонстрував неабиякий хист, показавши, що балачки балачками, а робота роботою, і свої обов’язки кожен поліцейський повинен виконувати оперативно і ретельно.

Зазначимо, що п’ятдесятисемирічний Бернард Хоген-Хау очолив Скотланд-Ярд в листопаді 2011-го, а до того він був начальником поліції в графстві Мерсісайд. На сьогоднішній день під керівництвом поліцейського працює більше п’ятдесяти тисяч співробітників поліції, в тім числі і тридцять дві тисячі офіцерів.

Джерело: http://svit24.net/

Інші новини розділу