У французького спортсмена відібрали золоту медаль за оголений торс Автор: lesya · Опубліковано: 15.08.2014 18:15 · Розділ: Суспільство

Всі ми - люди різні. Одні вміють приховувати свої емоції, затаюючи всередині і лють, і радість, інші ж, як суха солома, спалахують і горять в полум’ї власних відчуттів. Власне, для свого ж блага краще було б народитися серед перших, адже в нашому світі неконтрольований вияв своїх емоцій може добряче нам нашкодити. Особливо, якщо мова йде про знаменитостей.

Так, знаменитостям виражати свої істинні почуття категорично протипоказано: з-за кожного кута на них чатують папараці, готові сфотографувати ледь помітну посмішку чи випадкову сльозу і перетворити це на сенсацію. А, як відомо, журналюги-пронири не одному зіпсували життя, і то в прямому сенсі цього слова. Згадаймо хоча б Принцесу Діану, яка згинула в автомобільній катастрофі, втікаючи від репортерів.

Однак у випадку з французьким атлетом все обійшлося без журналістів – точніше, не вони стали причиною його неприємностей. А неприємності неабиякі – француз через власні емоції позбувся золотої медалі.

Олімпійський призер француз Махідін Мехіссі Бенаббад цими днями здобув перемогу в забігу на три кілометри з перешкодами. Спортсмен був учасником чемпіонату Європи з легкої атлетики, і прибув до фінішу першим. Але одразу після того, як Махідін скінчив дистанцію, його дискваліфікували за оголений торс, віддавши перемогу іншому атлету.

Змагання проходили в Цюріху у Швейцарії. На останніх метрах трикілометрової дистанції Махідін Мехіссі Бенаббад скинув з себе футболку і решту відстані до фінішу пробіг з оголеним торсом.

Судді назвали таку поведінку спортсмена непристойною, в результаті чого суддівська комісія дискваліфікувала француза, одібравши в нього золоту нагороду, яку той повинен би був отримати за перемогу в чемпіонаті Європи.

Бенаббад, ясна річ, суворості суддів не розуміє: «Я скинув майку від радості, адже емоції переповнювали мене. Я був дуже задоволений своїм результатом і навіть подумати не міг, що мене за це дискваліфікують», - говорить спортсмен, від якого почесна золота нагорода втекла з-під самісінького носа.

В результаті дискваліфікації Махідіна, перемогу в змаганнях здобув Йоанн Коваль, теж француз, який до фінішу прийшов другим. На другому місці опинився поляк Крістіан Залевські, а бронзову медаль отримав іспанець Анхель Муллер, який до фінішу прийшов четвертим.

Завершиться Чемпіонат Європи з легкої атлетики сімнадцятого серпня.

Джерело: http://gigamir.net/news/world/pub100092

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.