Американцю поставили діагноз "хронічний гомосексуалізм". Тепер він подає до суду Автор: lesya · Опубліковано: 15.08.2014 16:29 · Розділ: Медицина

Некомпетентність окремих медиків по-справжньому вражає: деякі «світила» медицини не вміють відрізнити ангіну від бронхіту, не говорячи вже про набагато серйозніші захворювання. Часто невірний діагноз може призвести до смерті пацієнта, і то навіть від захворювання, яке в наш час лікується без зайвих зусиль.

Власне, на таких лікарів і натрапив мешканець Лос-Анджелеса на ім’я Метью Мур. Щоправда, поставлений медиками «діагноз» загрози життю чоловіка не становив ані найменшої – він зазіхнув на репутацію, якщо, звісно, у випадку з Метью взагалі доцільно вести мову про якусь там репутацію. Але про все по порядку.

Зараз Метью Муру виповнилося сорок шість років. Чоловік не приховує своєї нетрадиційної сексуальноъ орієнтації, тому його частенько можна побачити в розкішній перуці та інших яскравих жіночих атрибутах. Та коли Метью Мур звернувся за допомогою до медиків, а потім зрозумів, що ті поставили йому діагноз «хронічний гомосексуалізм», його обуренню не було кінця.

Обурений і розлючений гей одразу ж звернувся до медиків, щоб ті негайно прибрали запис про хворобу з його лікарняної картки. Але цього виявилося замало, і представник секс-меншини вирішив піти далі: тепер він хоче подати на медиків до суду, щоб ті більше ніколи не насмілювалися у такий спосіб ображати вразливих сповідників нетрадиційної секс-орієнтації.

В клініку Метью звернувся ще навесні минулого року. Після проведення обстеження медики виявили в нього дефіцит вітаміну B-12, підвищений кров'яний тиск, а також зафіксували підвищення рівня холестерину. Відповідні записи й з’явилися в історії хвороби, але ось в графу хронічні захворювання» лікар Елейн Джонс (Elaine Jones) вписала «гомосексуальну поведінку».

Після того, як пацієнт поскаржився адміністрації клініки, запис був видалений з історії хвороби Мура, а співробітники медичного центру офіційно вибачилися перед чоловіком, зазначивши, що вони не вважають гомосексуалізм ні захворюванням, ні хронічним станом.

Втім, цього виявилося недостатньо. Метью не може знайти собі місця: він хоче, щоб клініку і лікаря оштрафували, а йому виплатили компенсацію.

«Я хочу, щоб жодному гею, лесбіянці, транссексуалу або бісексуалу ніколи не довелося почути від свого лікаря, що їхня орієнтація є чимось ненормальним», - заявив ображений представник сексуальних меншин.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/08/15/chronicgay/

Інші новини розділу