Розшукавши матір, жінка дізналася, що живе в цивільному шлюбі з рідним братом Автор: lesya · Опубліковано: 14.08.2014 23:38 · Розділ: Життя

Злий жарт доля зіграла з однією мешканкою Бразилії – несподівано для себе жінка дізналася, що є дружиною свого рідного брата. Сюжет, якому позаздрять творці бразильських серіалів та мильних опер!

Герої історії зі зрозумілих причин відмовилися називати свої прізвища. Відомо лише, що тридцятидев’ятирічна Адріана щасливо мешкала в цивільному шлюбі з тридцятисемирічним Леандро (Leandro). Разом вони прожили сім років. Пару об’єднувало спільне нещастя – їхні матері кинули їх в дитинстві. І обоє поставили собі за мету розшукати своїх матерів. Та краще б вони цього не робили: з’ясувалося, що мати Леандро та мати Адріани – одна й та сама жінка. Колись вона відмовилася від обох дітей.

Адріана, що зараз працює продавцем косметики, своєї матері не пам’ятає зовсім, оскільки та пішла з дому, коли їй навіть не було року. А ось Леандро, що зараз працює водієм вантажівки, «пощастило» жити з матір’ю довше – його покинули, коли йому виповнилося вісім. Донедавна він вважав матір'ю свою мачуху.

Леандро не покидав свого рідного міста, розташованого в штаті Сан-Паулу. А ось Адріана вийшла заміж, народила трьох дітей і протягом тривалого часу працювала покоївкою. Після розлучення зі своїм чоловіком, Адріана повернулася до рідного міста, де й стала продавцем косметики. Там вона зустріла Леандро і закохалася. Той відповідав взаємністю.

Через деякий час після знайомства вони почали жити разом, продовжуючи паралельно розшукувати власних матерів.

Через деякий час у них народилася донечка. Але обоє не втрачали надії розшукати своїх матерів. Минулого місяця Адріана звернулася за допомогою до однієї радіостанції, яка випускала в ефір передачу, присвячену зниклим родичам. І цього тижня вона зустрілася зі своєю матір’ю прямо в прямому ефірі.

Наприкінці інтерв’ю жінка розповіла, що в цьому місті в неї є ще одна дитина – син на ім’я Леандро. Зрозумівши, що сталося, Адріана впала в істерику: вона перелякалася, що її рідний брат, він же й чоловік, більше не захоче її бачити. Але той заявив, що занадто сильно кохає свою дружину, тому розлучатися з нею наміру не має. А те, що з ними сталося, не те щоби прикра випадковість – очевидно, того хотів Бог.

Новоспечені родичі вирішили, що продовжуватимуть жити, як чоловік і дружина, і ніщо, окрім смерті, не зможе їх розлучити. А зі своєю горе-матір’ю вони планують зустрітися вже в недалекому майбутньому, адже зла на неї не тримають.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.