Опубліковано мемуари господині головного паризького борделю Автор: lesya · Опубліковано: 14.08.2014 20:16 · Розділ: Суспільство

Недавно у Франції вийшла публікація, яка одразу привернула увагу як читачів, так літературної громадськості в цілому. Причин тому кілька: по-перше, сама тема публікації, а по-друге, той факт, що її автор, журналіст і письменник Вільям Стедьєм три десятиліття чекав моменту, щоб опублікувати записані ним свого часу спогади Мадам Клод - господині найдорожчого паризького борделю. Якщо б ці мемуари побачили світ раніше, коли ще деякі герої книги були живі, і Мадам, і журналісту прийшлося б нелегко.

Так, Мадам Клод була власницею найбільш знаменитого борделю Франції, тож,як і слід було очікувати, сере її клієнтів були дуже вже відомі люди. Тепер імена цих людей, які вже покинули наш світ і, очевидно, спокутують свої гріхи, Вільям Стедьєм вирішив оприлюднити. Тридцятилітня мовчанка врешті-решт закінчилася, й Стед наважився опублікувати мемуари Мадам.

Серед клієнтівборделю, як свідчить автор книги, були й американський президент Джон Кеннеді, і лівійський лідер Муаммар Каддафі, й іранський шах Мохаммад Реза Пехлеві.

Серед інших знаменитостей, що полюбляли відпочити в борделі, - актори Рекс Харрісон і Марлон Брандо, глава концерну Fiat Джанні Аньєллі та навіть ізраїльський генерал Моше Даян. Всі ці люди у вільний від своїх обов’язків час полюбляли відпочивати у компанії паризьких куртизанок.

Сама ж Мадам Клод стала повією одразу після закінчення другої світової війни, і всього через п’ять років вона опинилася на вершині ієрархії повій. Клод примудрилася відкрити власний бордель в самісінькому центрі Парижу, на Єлисейських полях.

Громадськість здогадувалася, що її клієнтами були високопоставлені особи, адже в іншому випадку вона б не змогла утримувати елітний притон в самому центрі Парижа.

Подробиці, які відкрила нова книга, і справді вражають: вони відкривають іншу сторону високопоставлених осіб, які, здавалося б, повинні бути прикладом для наслідування. Так, одного разу до Мадам Клод звернувся сам Джон Кеннеді, попрохавши влаштувати їй зустріч з повією, яка б зовні скидалася на його дружину Джекі, але щоб була гарячішаю в ліжку. А другий чоловік Жаклін Кеннеді, грецький мільярдер Арістотель Онассіс, одного разу заявився в бордель зі своєю коханкою Марією Каллас, оперною співачкою, з проханням, яке змусило зашарітися саму Мадам Клод, яка за свою кар’єру повії звикла до пікантних бажань. Знаменитий авангардист художник Марк Шагал розважався тим, що малював картини прямо в борделі, зображуючи на полотні пригоду, в якій щойно взяв участь.

Джерело: http://newsland.com/news/detail/id/1415343/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.