Спектакль з Камбербетчем обійшов за популярністю концерти Бейонсе і Jay-Z Автор: lesya · Опубліковано: 14.08.2014 17:56 · Розділ: Культура

Життя акторів сповнене пригод і несподіванок: одна вдала роль, і ти вже прокинувся знаменитим. Так, акторська професія, як ніяка інша, сповнена ризиків і несподіваних можливостей: одні все життя задовольняються другорядними ролями, а інші, блискуче виконавши роль в якомусь блокбастері, роблять собі ім’я на все життя.

Власне, так сталося і зі знаменитим тепер актором Бенедиктом Камбербетчем. Всього кілька років тому Кембербетча знали лише у вибраному колі людей: він грав в театрі та кіно. І хоча до «Шерлока» - серіалу, який прославив ім’я британця, - Бенедикт виконав кілька блискучих ролей і став володарем низки престижних нагород, саме «Шерлок» приніс йму світову славу.

Після виходу кількох епізодів серіалу, до персони Бенедикта підвищена увага – його талант оцінили в цілому світі, і, якщо так піде далі, за нього скоро битимуться режисери.

А недавно в лондонському театрі Barbican влаштувався справжній ажіотаж – охочих переглянути театральну п’єсу "Гамлет" з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі зібралося стільки, що продажі квитків побили всі рекорди - черга бажаючих подивитися спектакль склала більше двадцяти тисяч осіб.

В результаті театральна прем’єра за популярністю перевершила постановку 2014 року "Трамвай бажання" з Джилліан Андерсон в ролі Бланш Дюбуа, яка ще й зараз проходить в іншому театрі Лондона Young Vic, а також концерти знаменитої співачки Бейонсе та репера Jay-Z.

Продаж квитків на п’єсу «Гамлет» розпочався о десятій ранку одинадцятого серпня. За словами представників театру, ажіотаж навколо театрально постановки був очікуваним, тож кількість охочих переглянути спектакль їх не здивував. А щоб уникнути активізації діяльності перекупщиків, керівництво театру обмежило кількість квитків до шести штук на одну сім'ю.

В ролі режисера нового "Гамлета" виступила Ліндсі Тернер, а сама вистава триватиме до тридцять першого жовтня наступного року.

Що стосується виконавця головної ролі Бенедикта Камбербетча, то вистава «Гамлет» стала своєрідним поверненням на театральну сцену. Адже до цього часу кілька років поспіль він приділяв увагу виключно кінематографу. Останні його роботи – трилогія «Хоббіт», «12 років рабства» та «П'ята влада». Востаннє на театральній сцені він з’являвся ще в 2011 році, коли брав участь в постановці Денні Бойла «Франкенштейн».

Джерело: http://www.rosbalt.ru/style/2014/08/13/1303245.html

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?