Вбивця запитав у голосового помічника Siri, куди сховати тіло Автор: lesya · Опубліковано: 14.08.2014 13:25 · Розділ: Кримінал

Курйозний та від цього не менш трагічний випадок стався недавно у США: тут правоохоронцям вдалося розкрити жорстокий злочин, скоєний два роки тому молодим злочинцем. А довести розслідування до кінця вдалося завдяки популярному голосову помічнику Siri. Так, двадцятирічний Педро Браво, вбивши свого сусіда по кімнаті, запитав у свого Айфона, куди йому заховати труп.

Педро Браво відібрав життя у свого сусіда по кімнаті на ім’я Крістіан Агілар. Хлопці посварилися через дівчину, і Педро, вийшовши з себе, задушив свого приятеля. Далі він спитав у мобільного додатку Siri, де сховати тіло жертви. Як не дивно, додаток запропонував убивці декілька варіантів, як можна знищити тіло.

Голосовий помічник допоміг розкрити убивство (фото з сайту www.macdigger.ru)
Голосовий помічник допоміг розкрити убивство (фото з сайту www.macdigger.ru)

Педро звинуватили в убивстві ще два роки тому, одразу після скоєння злочину. Але доказ, що саме він скоїв злочин, в суді було представлено лише зараз. Як з’ясувало слідство, молодики посварилися через пасію, і Педро задушив товариша і сусіда по кімнаті. Далі йому довелося вибирати один з кількох запропонованих мобільним додатком варіантів. Так, програма запропонувала заховати тіло жертви в болоті, водосховищі, дамбі або ливарному цеху. Однак вбивця не скористався порадами голосового помічника, а просто закопав тіло в лісі неподалік. Після кількох тижнів по зникненню американця детективи розшукали його тіло. Почалося розслідування, і слідчі, ясна річ, почали перевіряти Педро. Коли вони вивчали вміст його телефону, то й наткнулися на запис розмови.

На думку, що тіло може бути заховане в лісі, поліцейських наштовхнув той факт, що у вечір, коли Крістіан Агілар зник, Педро Браво підозріло часто вмикав ліхтарик на своєму телефоні. Поліцейські припустили, що молодий чоловік нишпорив по лісі, шукаючи затишне містечко, щоб заховати тіло.

Скільки років Педро проведе за ґратами, не повідомляється, однак йому надовго доведеться розлучитися зі своїм Айфоном.

Вбивство сталося двадцятого вересня 2012 року. За словами детектива Мета Гьокеля спалах на смартфоні вмикався дев’ять разів, і в цілому він пропрацював сорок вісім хвилин – цифри, явно підозрілі для звичайного вечора. Власне, смартфон і допоміг довести вину Педро Браво.

Що ж стосується голосового помічника, то ним сьогодні користується більшість власників смартфонів, щ підтримують цей додаток. В основному для того, щоб здійснювати дзвінки та відправляти повідомлення.

Джерело: http://www.gazeta.ru/

Інші новини розділу