Винахідники створили "розумний" рюкзак для iPad Автор: lesya · Опубліковано: 14.08.2014 11:39 · Розділ: Нові технології

Кількість користувачів iPad невпинно зростає, і паралельно з’являються нові винаходи та пристосування, покликані зробити користування цими пристроями ще легшим і приємнішим. До них і належить пристрій Padroo, представлений недавно в якості проекту на Kickstarter.

Напевне, всі користувачі iPad замислюються над тим, куди б притулити свій гаджет, коли вони знаходяться на зупинці або в черзі. Тримати його в руках досить тяжко, бо руки втомлюються, та й випадково впустити можна. А ще планшет має здатність швидко розряджатися, особливо, якщо ви переглядаєте відео чи граєте в ігри. З сумки дорогоцінний гаджет можуть навіть вкрасти, адже він ні до чого не прикріплений.

Розумний рюкзак для планшета (фото з сайту http://yablyk.com/)
Розумний рюкзак для планшета (фото з сайту http://yablyk.com/)

Padroo допоможе вирішити ці проблеми. Пристрій являє собою такий собі городской рюкзак, що має спеціальний відсік для iPad. Носити його слід не за спиною, а спереду, як кишеня у кенгуру. Таким чином, власник гаджета зможе преспокійно переглядати відео або читати книги, при цьому руки його будуть вільними, адже iPad весь час перебуватиме у спеціальній smart- «кишені».

Чохол для iPad Padroo має кілька режимів - ігровий, «прогулянковий», режим камери, режим перегляду (наприклад, фільму) та режим планшета.

Рюкзак, в який можна помістити інші речі, є досить містким – його ширина складає тридцять один сантиметр, висота – сорок чотири сантиметри, а товщина – сімнадцять. Зшитий він з віскози, для якої характерні водонепроникні властивості.

Фото з сайту http://yablyk.com/
Фото з сайту http://yablyk.com/

Придбавши такий рюкзак, ви не лише звільните свої руки, але й отримаєте можливість заряджати планшет. Та й ризик крадіжки ви знизите, адже гаджет надійно кріпитиметься до спеціальних лямок рюкзака.

За словами розробників, Padroo підтримує практично всі планшети від Apple - від iPad 2 до iPad Air, а також обидві моделі iPad mini.

Вже найближчим часом творці Padroo планують вбудувати в рюкзак зарядний пристрій, а також оснастити свій гаджет «протиугінним» чіпом з Bluetooth 4.0. Ще чохол виконуватиме інші корисні речі.

Щоб розпочати серійне виробництво рюкзаків, необхідно зібрати п’ять тисяч доларів. Але, скидається на те, що користувачам гажет не прийшовся по душі: станом на дванадцяте серпня вони пожертвували на рюкзак для планшету всього двісті вісімдесят вісім доларів.

Якщо розробникам вдасться зібрати потрібну суму, купити розумний рюкзак можна буде вже в жовтні цього року.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.