Apple запустила власний блог про Swift Автор: lesya · Опубліковано: 14.08.2014 08:44 · Розділ: Нові технології

Недавно знаменитий виробник комп’ютерних новинок компанія Apple представила світові своє чергове технологічне рішення – власну мову програмування Swift. Її було анонсовано в рамках конференції, що проходила кількома днями раніше.

Власне, створена фахівцями компанії мова програмування і стала одним з найбільш гучних анонсів, представлених в рамках заходу. Основна привабливість цієї мови в тому, що, вивчивши деякі нюанси та деталі, розробники зможуть створювати додатки та ігри, що працюватимуть на пристроях iOS практично ідеально.

А оскільки новостворена мова програмування Swift увійде в тренд, її доведеться вчити всім без винятку розробникам, які на сьогоднішній день уже володіють трьома-чотирма мовами програмування, поширеними на ринку праці.

Втім, як твердять розробники, ніяких труднощів при вивченні нової мови виникати не повинно: програмістам вистачить лише ознайомитися з особливостями Swift. Наново все вчити не прийдеться. А щоб освоєння «яблучної» мови програмування проходило якнайлегше та максимально ефективно, Apple вирішила відкрити власний блог. Чи користуватиметься він популярністю, чи ні, невідомо, та все ж хто-хто, а спеціалісти Apple знають, як підвищити відвідуваність власного блогу.

На теренах нового інтернет-ресурсу з’являтиметься інформація стосовно найрізноманітніших деталей, які могли б зацікавити розробників. При цьому інформація з’являтиметься від самих розробників. Так, всі ті, хто брав участь в розробці цієї мови, в блозі ділитимуться всіма подробицями і «прийомами», які зможуть суттєво полегшити і прискорити розробку нового програмного забезпечення для пристроїв, що працюють на базі iOS.

Нова мова програмування була представлена 2 червня
Нова мова програмування була представлена 2 червня

Як твердять експерти, функціонування блогу стане в пригоді всім сторонам. Самі розробники, скориставшись порадами, створюватимуть програми швидше і якісніше, що дозволить користувачам використовувати представлені додатки з великим комфортом. Вигоду отримає і Apple – компанія зароблятиме на комісії від продажу додатків.

Нагадаємо, що нову мову програмування було представлено на конференції розробників WWDC, що проходила другого червня цього року. Користувачам одразу ж запропонували спеціальний підручник, покликаний пояснити, як слід працювати з новою мовою програмування, і цей підручник має цілих п'ятсот сторінок. Тож, очевидно, сайт покликаний донести необхідну інформацію до розробників у коротші терміни.

Джерело: http://www.webplaneta.de/articles.php?article=5649

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.