Партію китайських смартфонів Xiaomi Mi4 розкупили за 37 секунд Автор: lesya · Опубліковано: 13.08.2014 01:06 · Розділ: Мобільний зв’язок

Останнім часом стереотип стосовно низької якості китайських товарів руйнується: попри те, що країна все ще засмічує світ дешевими підробками, потужні китайські виробники пропонують споживачам досить якісні технологічні рішення. Недавно для прикладу, було представлено флагманський смартфон Xiaomi Mi4, і, за окремими даними, він побив всі рекорди продажів: за словами офіційних представників компанії-виробника, всю партію смартфонів вдалося продати в перший же день після того, які він побачив світ. Більше того, Xiaomi Mi4 розкупили за тридцять сім секунд!!! Такій популярності може позаздрити навіть Apple.

Щоправда, експерти пояснюють таку неймовірну популярність китайського смартфону активацією діяльності перекупників, які, власне, і розкупили за лічені секунди цілу партію смартфонів.

Те, що перекупники напали на смартфон Xiaomi Mi4, як піраньї на шматок кривавого м’яса, легко пояснити невисокою вартістю мобільного пристрою при досить потужних технічних характеристиках.

Ці характеристики виявилися настільки потужними, що китайський флагман Xiaomi Mi4 може навіть стати основним конкурентом iPhone наступного покоління, тим більше, що коштує це задоволення всього триста двадцять чотири долари. Втім, яку ціну заправлять перекупники, невідомо.

Діяти блискавично останні навчилися зі смартфонами iPhone та Samsung. Але ось технічне оснащення флагмана Xiaomi Mi4 пророкує мобільному пристрою чималу популярність, що й спонукало перекупників розкупити одразу всю партію гаджетів.

Що ж стосується технічних характеристик китайського флагмана, то вони і справді вражають: смартфон Xiaomi Mi4 володіє п’ятидюймовим екраном з матрицею IPS. Його роздільна здатність - 1920х1080 px. Гаджет працює на базі чотириядерного процесора Qualcomm Snapdragon 801 на 2,5-ГГц. Об’єм оперативної пам’яті – три гігабайти, що дозволяє одночасно працювати кільком додаткам, а сама пам’ять телефону - 64 Гб. Пристрій оснащений камерою Sony IMX214 BSI зі світлодіодним спалахом і діафрагмою f / 1,8 на тринадцять мегапікселів, яка дозволяє знімати відео в популярному форматі 4К. Фронтальна камера має вісім мегапікселів. Ємність батареї - 3080 мА.

За твердженням розробників, модель Xiaomi Mi4 на сьогоднішній день є найбільш швидкісним смартфоном світу, і він здатний задовольнити смаки й потреби навіть найбільш вимогливих користувачів. Але до такого телефону потрібно ретельно підібрати телефонний номер, адже, як твердять нумерологи, цифри здатні чинити суттєвий вплив на наше життя. Читайте детальніше тут.

Джерело: http://autolocus.ru/

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.