У Сіетлі створять велосипед, що зможе замінити автомобіль Автор: lesya · Опубліковано: 13.08.2014 22:59 · Розділ: Авто-мото

Те, що автомобілі зробили наше життя зручним і комфортним, ні в кого сумніву не викличе. Але разом з тим наші чотириколісні друзі несуть неймовірну загрозу екології, що спонукає людей, стурбованих майбутнім нашої планети, вибирати альтернативні транспортні засоби, які б не забруднювали атмосферу та не вимагали додаткових витрат. Одним з таких засобів є велосипед – в Європі та розвинених країнах світу велосипеди є досить популярним видом транспорту.

Щоправда, сказати, що велосипед може бути настільки ж зручним, що й автомобіль, язик не повернеться: як-не-як, вам доведеться навантажувати ноги та спину, та й часу на проїзд ви витрачатимете більше. А якщо надворі падає дощ… Словом, автомобіль штука комфортніша, але це, твердять винахідники, ненадовго: у Сіетлі планують створити велосипед, який зможе замінити автомобіль. Розробкою транспортного засобу займаються дизайнери з Сіетла, які вже в недалекому майбутньому представлять світові велосипед Denny.

Denny відрізнятиметься від звичайного велосипеда. Він включатиме в себе низку розумних функцій, серед яких найбільше увагу привертає бортовий комп’ютер. Саме він вимірюватиме опір і автоматично перемикатиме передачі на вашому велосипеді. Яку саме передачу слід включити, комп’ютер вирішуватиме, беручи до уваги показники сили, яку ви докладатимете до педалей.

Велосипед матиме бортовий комп'ютер (фото з сайту lenta-ua.net)
Велосипед матиме бортовий комп'ютер (фото з сайту lenta-ua.net)

Якщо ж ваші ноги втомляться, ви можете причепити на велосипед невеликий електродвигун, який приводитиме транспортний засіб в рух, поки ви відпочиватимете. Щоб встановити такий двигун, знадобиться всього кілька хвилин.

Крім того, велосипед Denny оснастять досить незвичною системою захисту від угону. Щоб ваш транспортний засіб, бува, не викрали, ви зможете просто зняти з велосипеда кермо – потреба в додатковому блокуванні одразу зникає.

А ще велосипед оснастять спеціальним датчиком, який вимірюватиме рівень освітленості території і самостійно регулюватиме інтенсивність світла фар. Крім того, Denny матиме додатковий стоп-сигнал, покажчики поворотів та вогні безпеки, які освітлюватимуть дорогу навколо велосипеда.

Поки що велосипед Denny у масове виробництво не надійшов, і невідомо, чи коли-небудь надійде. Але він бере участь у конкурсі кращих дизайн-проектів Oregon Manifest, і якщо раптом транспортний засіб здобуде перемогу, то зможе надійти в роздрібний продаж завдяки зусиллям компанії Fuji Bikes.

Якщо ж перемогу здобуде інший проект, зверніть увагу на оригінальні та економні авто провідних автомобілебудівників світу, прочитати про які можна тут.

Джерело: http://svit24.net/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.