За можливість пообідати з Джуліаном Ассанжем доведеться заплатити 50 000 доларів Автор: lesya · Опубліковано: 13.08.2014 18:57 · Розділ: Суспільство

За хоча б хвилину спілкування зі своїм кумиром люди готові платити шалені гроші. Вони віддають тисячі доларів, щоб хоч трохи наблизитися до улюбленої зірки. А останні часто користають таким-ось непереможним бажанням своїх шанувальників з ними ж зустрітися. Вони влаштовують обіди та зустрічі, обдираючи навіжених фанів, а виручені кошти віддають… на благодійність.

І до такої практики вдаються не лише голлівудські зірки, але й куди поважніші, але не менш знамениті люди. Наприклад, засновник викривального сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж. Цими днями чоловік виставив на аукціон самого себе. Переможець аукціону, ясна річ, Джуліана Ассанжа у повне володіння не отримає – рабство, як-не-як, сьогодні заборонене законом, - але ось право пообідати зі скандальним суспільним діячем йому гарантоване. Початкова вартість можливості пообідати з Джуліаном складе п’ятдесят тисяч доларів, повідомляє сайт комерційної організації Charitybuzz. Ця організація займається влаштуванням благодійних аукціонів, до яких залучають знаменитостей, тож кошти від цього аукціону також підуть на благодійність.

А оскільки Джуліан Ассандж – в багатьох країнах персона нон ґрата, і від переслідувань йому доводиться переховуватися в посольстві Еквадору в Лондоні (через публікацію секретної інформації стосовно світової політики та безпеки Ассанж попав у немилість в керівників багатьох держав), обід пройде на території посольства цієї країни. До речі, тут Ассанж проживає вже більше двох років – з квітня 2012-го.

Джуліан Ассанж бере по 50 000 доларів за обід (фото з сайту rapsinews.ru)
Джуліан Ассанж бере по 50 000 доларів за обід (фото з сайту rapsinews.ru)

Крім обіду, Джуліан Ассанж пообіцяв переможцю аукціону розповісти, як захистити інформацію на своєму комп’ютері та ноутбуці: хто-хто, а він на питаннях безпеки сучасних гаджетів знаєтьмся дуже добре.

Середньостатистичному українцю в голові не вкладеться, як можна викласти п’ятдесят тисяч доларів (і це у випадку, якщо ціна не виросте в декілька разів) за можливість пообідати з якимось там Джуліаном Ассанжем. Але у світі є люди, які дотримуються іншої думки: вони віддають шалені суми за речі, які колись належали їхнім кумирам, за автографи чи за всякі інші дрібнички. Трохи раніше, для прикладу, ми писали про те, як один палкий прихильник перших NES купив старенький картридж за сто тисяч доларів. Продовження читайте на
тут.

Джерело: http://www.mk.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.