Американський журналіст без проблем перетнув кордон в масці Усами бен Ладена Автор: lesya · Опубліковано: 13.08.2014 16:54 · Розділ: Кримінал

Журналісти – постаті вельми неоднозначні. Заради цікавого матеріалу вони готові з головою зануритися в ризиковані авантюри. Не один журналіст втратив життя через те, що зайшов у своїх розслідуваннях надто далеко, але робота вже у них така – пхати носа не у свої справи. І ось недавно один американський журналіст провів досить цікавий експеримент, яким вирішив довести, що прикордонники США працюють не надто ретельно і відповідально.

А щоб продемонструвати всю абсурдність доводів Барака Обами, ніби американські кордони надійно захищені, журналіст переодягся на терориста номер один, якого, щоправда, вже ліквідували, - Усаму бен Ладена. Так, надягши на себе воєнну форму, а на обличчя маску із зображенням колишнього лідера «Аль-Каїди» Усами бен Ладена, американець спробував перетнути кордон між США та Мексикою. І йому це вдалося.

Для здійснення свого підступного плану журналіст Джеймс О'Кіф вибрав річку Ріо Гранде – саме по цій ріці проходить кордон між США і Мексикою. І що цікаво: перейти кордон журналістові вдалося двічі.

Спершу він зробив це у своєму звичайному вбранні, а потім, коли побачив, що ніяких труднощів при перетині кордону в нього не виникло, він зважився на ще більш ризикований експеримент - перетнути кордон у військовій формі та з маскою Усами бен Ладена на обличчі.

О’Кіф зізнався, що ні вперше, ні вдруге він не зустрів на кордоні жодного прикордонника, тому саме у такий спосіб, переконаний він, кордон перетинають тисячі мексиканців, а також людей з інших країн. Все це є свідченням того, що, на противагу офіційним заявкам, американські кордони захищені недостатньо.

У прикордонній службі США визнали, що таке справді можливе, адже їхніх сил не вистачає, щоб одночасно стежити за всім кодоном.

Журналіста ніхто не зупинив (фото з сайту http://lenta-ua.net/)
Журналіста ніхто не зупинив (фото з сайту http://lenta-ua.net/)

Що ж стосується автора експерименту, то він не одного політика відправив на вимушену «пенсію»: на багатьох членів парламенту в журналіста є чимало компроматів. Сам Джеймс є активістом консервативної партії США.

Що ж стосується українських кордонів, то зараз у наших прикордонників роботи суттєво побільшало, особливо, на кордоні з Росією. А ось поліція має іншу роботу – в Києві останнім часом активізувалися кібер-грабіжники, що обкрадають банкомати за допомогою новітніх технологій та спеціальних комп’ютерних програм - без шкоди для власників банківських карток. Читати більше можна тут

Джерело: http://lenta-ua.net/

Інші новини розділу