В офісі японської фірми влаштували пляж Автор: lesya · Опубліковано: 13.08.2014 14:36 · Розділ: Розваги

Вже давно відомо, що від того, в якій атмосфері ми перебуваємо, залежить наше самопочуття, працездатність, настрій і ще багато різних речей. З цієї, власне, причини керівники великих компаній не шкодують грошей на облаштування офісів та забезпечення комфортних умов праці для власних співробітників – вони ж бо розуміють, що витрати повернуться сторицею, адже підвищиться продуктивність праці.

Розуміючи, що при температурі в тридцять градусів, коли сонце заливає промінням офіси, працювати практично неможливо, керівництво однієї японської компанії вирішило піти назустріч своїм співробітникам, облаштувавши в офісі… справжній пляж. Так, щоб працівники не відволікалися від роботи думками про море та пляж, було вирішено влаштувати «морське узбережжя» прямо в будівлі офісу.

Щоправда, від справжнього морського узбережжя зона відпочинку, організована фінансовою компанією "Бізріч", відрізняється кардинально. Втім, як переконують автори проекту, емоції та відчуття, які ви переживете, сюди потрапивши, нагадуватимуть вам справжні враження від відпочинку на морі.

Коротше кажучи, пляж, який обладнали в будівлі, є віртуальним. Ви просто заходите в спеціальне приміщення, і на вас навалюється шум прибою. Ви також побачите чисту й прозору блакитну воду, через яку навіть зможете розгледіти черепашки на дні "океану". Більше того, спеціальні технології забезпечать вам і морський бриз – він створюватиметься спеціальним кондиціонером. А вздовж кромки штучного моря насипаний пісок – від справжнього курорту майже не відрізнити.

Директор фірми Соичиро Мінамі розповів, що ідея облаштувати пляжну зону прямо в офісній будівлі з’явилася як інструмент для розкриття творчого потенціалу співробітників компанії. Директор компанії висловив побажання, щоб саме тут проходили щоденні збори співробітників компанії, адже, за словами Мінамі, саме така атмосфера сприяє активізації творчого мислення, викликає розкутість, як у спілкуванні, так і в думках. А це, у свою чергу, сприяє тому, що у людей народжуються чудові ідеї.

А щоб продемонструвати всі дива імпровізованого пляжу, сам директор компанії під час інтерв’ю з журналістами зручно розташувався на «березі океану» прямісінько на покривалі та з гітарою в руках…

Справді, в такому кабінеті й працювалося б охочіше. Втім, важливо подбати, щоб позитивна атмосфера оточувала вас і на роботі, і вдома. А зробити це можна за допомогою підручних засобів. Яких саме? Читайте тут:


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.