Американська армія звернулася за допомогою до Голлівуду Автор: lesya · Опубліковано: 11.08.2014 23:59 · Розділ: Нові технології

Екіпіровка майбутнього (фото з сайту onli-filmik.ru)
Екіпіровка майбутнього (фото з сайту onli-filmik.ru)

Сьогодні розробники та вчені активно працюють над створенням новинок у сфері воєнних технологій. Нові види зброї, здатної влучати в ціль з величезних відстаней, суперміцні броніжилети, спрямовані на захист військових від усіх видів зброї, розробленої ворогами – словом, воєнна сфера активно використовує найновіші досягнення сучасної науки. Але, як твердять експерти, не лише здобутки наукового світу беруть до уваги при розробці сучасного озброєння – наприклад, спеціальний відділ командування збройних сил США взяв до уваги фантазії голлівудських кінорежисерів.

Так, на сьогоднішній день у США триває розробка броньованого костюма з екзоскелетом - на зразок того, який носив герой фантастичного фільму «Залізна людина».

Над розробкою костюму працюватимуть біоінженери, досвідчені ветерани бойових дій, «голлівудські бутафори і підприємці з Кремнієвої долини», а також засновник канадської компанії, що спеціалізується на вивченні панцирів комах.

Передбачається, що нове покоління «броні» побачить світ вже через чотири роки. Однак важитиме це творіння, як справжні лицарські обладунки – більше чотирьох сотень фунтів, а це майже сто вісімдесят кілограмів.

Сучасні екзоскелети не в силі привести в рух такий тягар – в основному, через відсутність достатньо потужних джерел енергії. Адже пристроїв на зразок кіношного «дугового реактора» вченим поки що створити не вдалося. Власне, енергетичне живлення цього костюма важитиме понад сто шістдесят п’ять кілограмів, і щоб привести цю машину в дію, ймовірно, використовуватимуть двигуни від безпілотників.

А поки що вчені займаються розробкою екзоскелету без механічного приводу. Розробкою займається Ален Баджолд, засновник компанії, що виготовляє захисне спорядження за зразком панцирів деяких тварин. А ще при розробці до уваги беруться рухи борців сумо, спостереження за якими дозволить зрозуміти, як чоловіки вагою в шість сотень фунтів можуть так моторно пересуватися.

Кілька прототипів такого костюма вже було виготовлено, проте успішними ці зразки наряд чи назвеш. Піддослідним, що випробовували костюм, тяжко було виконувати бойові завдання (бігати, плавати та стріляти), коли до їхніх ніг був пристебнутий металевий екзоскелет. Якщо взяти до уваги ще й те, що вся ця розробка не має системи охолодження та інших технологічних новинок, то про успіх у цій спраі говорити ще рано.

Джерело: http://www.inopressa.ru/article/08Jul2014/wsj/soldat.html

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.