Москва увійшла до трійки лідерів рейтингу найбільш недоброзичливих міст планети Автор: lesya · Опубліковано: 11.08.2014 21:57 · Розділ: Суспільство

Москвичі здавна славляться своєю зарозумілістю та снобізмом, і вже весь світ встиг оцінити ці їхні якості: недавно столиця Росії Москва потрапила до трійки лідерів рейтингу найбільш недоброзичливих міст планети.

Відповідний рейтинг було опубліковано виданням Condé Nast Traveler, яке вже кілька років поспіль на основі опитувань читачів складає відповідні рейтинги, до яких входять різні міста світу.

Цього року читачі особливою увагою відзначили Москву, і це при тому, що в минулому році столиця Росії була лише на шістнадцятому місці за своєю недоброзичливістю. В цьому ж році вона розташувалася на третій сходинці ганебного рейтингу, пропустивши вперед лише Йоганнесбург – одне з найбагатших міст Південно-Африканської республіки - та Канни (Франція).

До речі, французи взагалі виявилися не надто гостинними: до рейтингу потрапило одразу три французьких міста.

Крім Канн, до списку увійшли столиця Франції Париж – четверта сходинка, Марсель – п’яте місце. За ними розташувалися Пекін, німецький Франкфурт, італійський Мілан, Монте-Карло (Монако) та Нассау (Багамські острови).

Москва нерадо приймає гостей (фото з сайту ostrovok.ru)
Москва нерадо приймає гостей (фото з сайту ostrovok.ru)


А ось найбільш доброзичливі люди мешкають в Новій Зеландії, Австрії та Канаді – Окленд і Мельбурн набрали однакову кількість балів, а ось канадська Вікторія опинилася на третьому місці серед найбільш доброзичливих міст планети.

Гарно приймуть вас і в американському Чарльстоні, місті в штаті Південна Кароліна, а п’яте та шосте місця у списку дісталися ірландському Дубліну та австралійському Сіднею.

Доволі гостинними і доброзичливими є мешканці Камбоджі, зокрема міста Сіемреап, як і населення Кейптауна (Південно-Африканська республіка), що опинилося на восьмій сходинці. Дев’ятими стали іспанці – мешканці Севільї, а замикає десятку найбільш доброзичливих міст планети американська Саванна, що в штаті Джорджія.

Окленд, Нова Зеландія - тут завжди раді гостям (фото з сайту otelibileti.com)
Окленд, Нова Зеландія - тут завжди раді гостям (фото з сайту otelibileti.com)

Потрапили до списку й мешканці європейських країн – гостинно зустрінуть туристів в австрійському Зальцбурзі та угорському Будапешті.

Варто відвідати і Зальцбург (фото взято з сайту proftour.com.ua)
Варто відвідати і Зальцбург (фото взято з сайту proftour.com.ua)


Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=8870

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.