Щоб отримати хорошу роботу, жінці потрібно стати чоловіком Автор: lesya · Опубліковано: 11.08.2014 19:17 · Розділ: Психологія

Фото з сайту misseva.ru
Фото з сайту misseva.ru

Сьогодні жінки з усього світу борються за рівноправ’я – їм понад усе хочеться, щоб суспільство рахувалося з ними точно так, як рахується з чоловіками. Та все ж поділ на статі закладений самою природою, і він таїть в собі дуже глибокий підтекст, який не так-то легко переписати чи зруйнувати. В результаті в наших мізках від народження закладені певні стереотипи, які є скоріше рефлекторними, аніж набутими, і скільки б ми не намагалися диктувати нашій свідомості те, що нам потрібно, все марно: вона сама знає, що їй робити.

І щоб жінці уникнути дискримінації та зайняти якусь керівну посаду, їй слід поводитися точно так, як поводяться чоловіки: хоч-не-хоч, свої жіночі якості доведеться приховувати. Принаймні таку пораду дають психологи на чолі з Енн Марі Райан, які в своїх твердженнях опираються на результати проведених ними ж досліджень.

За словами Енн, якщо жінка хоче зайняти керівну посаду, на співбесіді їй слід демонструвати свої чоловічі якості, оскільки рекрутери надають перевагу маскуліннним рисам характеру, а не тим, які традиційно асоціюються з жінками.

Відповідне дослідження проводилося групою психологів під керівництвом професора Енн Марі Райан з Університету штату Мічиган. На замовлення журналу по жіночій психології вона провела цікавий експеримент.

Учасниць дослідження вона попросила записатися на співбесіду на керівну посаду в таких галузях, де домінують чоловіки, наприклад, у сфері машинобудування.

Частина учасниць експерименту повинна була продемонструвати такі риси характеру, як наполегливість, незалежність та амбітність, решта ж учасниць під час співбесіди повинні були робити ставку на свої жіночі риси.

В результаті було виявлено, що демонстрація якостей, які вважаються чоловічими, є ефективною стратегією, оскільки інтерв'юери переконані, що саме ними повинен володіти успішний керівник.

Паралельно було проведене опитування серед менеджерів з персоналу, в результаті якого було визнано, що керівник, незалежно від статевої приналежності, повинен бути напористим і домінантним. І саме ці риси в ході співбесіди слід продемонструвати.

В рамках масштабної наукової роботи вчені намагалися з'ясувати, чому жінки, представники етнічних меншин, інваліди та літні люди часто піддаються дискримінації у суспільстві та що їм слід зробити, щоб цього уникнути.

В результаті виявилося, що на ранніх стадіях співробітництва жінкам варто поводитися так, як поводять себе чоловіки.

Джерело: http://fedpost.ru/sobytiya/45881-chtoby-poluchit-xoroshuyu-rabotu-zhenshhine-nuzhno-stat.html

Інші новини розділу