Американська реп-виконавиця склала пісню про обмануту Бейонсе Автор: lesya · Опубліковано: 11.08.2014 14:19 · Розділ: Музика

Гарячі обговорення викликала нова пісня американської реп-виконавиці Liv, що з’явилася в мережі недавно: у пісні йдеться про зіркову пару Бейонсе та репера Джей-Зі, які, згідно з чутками, зараз перебувають на грані розлучення. Власне, пісня Liv лише підливає масла у вогонь.

Так, американська реп-виконавиця, відома під сценічним псевдонімом Liv, написала пісню про знамениту співачку Бейонсе та її не менш знаменитого чоловіка. У тексті композиції стверджується, ніби Джей-Зі зраджує своїй дружині.

Власне, співачка записала не лише пісню, але й зняла на неї кліп, і його було публіковано на сторінках Мережі якраз у розпал чуток про близьке розлучення Бейонсе і Джей-Зі. Втім, ці чутки пара поки що ніяк не прокоментувала.

Але якщо між Бейонсе та Джей-Зі і справді кішка пробігла, пісня Liv явно ситуацію не виправить. В ній авторка композиції стверджує, що вона крутила роман із Джеєм-Зі.

Щоправда, їхні романтичні взаємини до інтиму не дійшли, та все ж реп-виконавиця охоче приймала залицяння крутого репера.

«Я поклонялася йому, як богу», - зізнається в одному з рядків Liv (англійською це звучить як «I was worshipping him like a God»). А ще співачка переконує, що це не вона виступала у ролі спокусниці – ініціатором спілкування був сам Джей-Зі, тоді як Liv, як невинна овечка, просто приймала його залицяння.

Тепер же вона вирішила попросити вибачення в обдуреної Бейонсе, хоча вони скидаються радше на глузування. Для приспіву Liv вибрала слова «Вибачте, місіс Картер» (Sorry Mrs. Carter). Цими ж рядками вона назвала свою композицію.

Як відреагувала на появу композиції з вельми пікантними подробицями сама зіркова пара, поки що невідомо. Однак, як уже зазначалося вище, сім’я зараз перебуває на межі розлучення. Причина тому – невірність Джей-Зі. За словами Бейонсе, вона була свідком того, як її батько зраджував матері, і зараз вона не хоче, щоб її донька пережила все те, що свого часу довелося пережити їй. Згідно з інформацією зарубіжних ЗМІ, співачка вже обговорювала розлучення з юристами.

Розлучатися зірковому подружжю доведеться через суд, адже їхні статки вимірюються сотнями мільйонів доларів, а шлюбного контракту вони не складали.

Саме ж подружжя поки що чуток не коментує, та, як відомо, Бейонсе неодноразово зізнавалася, що не зможе жити з чоловіком, якому не довіряє.

Співачка Бейонсе і репер Джей-Зі одружилися в 2008 році. Сьогодні подружжя виоує дворічну доньку Блю Айві.


Джерело: http://lenta.ru/news/2014/08/07/sorrymrscarter/

Інші новини розділу