В Португалії відкрився печерний курорт, де можна скупатися в підземній річці Автор: lesya · Опубліковано: 07.08.2014 23:24 · Розділ: Розваги

Цікавий і оригінальний відпочинковий комплекс цими днями відкрився в Португалії. Тут відвідувачам пропонують дійсно екзотичний відпочинок.

Розташовується курорт приблизно посередині відстані між Лісабоном і Порту, неподалік найстарішого університету Португалії, що знаходиться в місті Куімбра. Від всіх інших курортів, якими багата ця країна, його відрізняє одна цікаво особливість: курорт розташовується не на відкритому просторі, як зазвичай, а в печерах. Тож, як і годиться першому печерному курортові, тут пропонують скупатися в підземній ріці.

Як твердять очевидці, видовища і краєвиди тут дійсно незабутні. З красою цієї туристичної пам’ятки мало що може зрівнятися.

Курорт розташувався в чотирьох мальовничих гротах, ясна річ, створених самою природою, що єднаються між собою підземною річкою. Ця місцина отримала назву Сопрадор ду Карвалью.

І вже на початку цього місяця тут почали проводити екскурсії під супроводом місцевих спелеологів.

Розробкою туристичної програми займалися фахівці з Португальської спелеологічної асоціації (CISED). Її керівник, Паулу Рош, розповів, що на даний час у них є не так уже й багато бажаючих пройти цим цікавим та захоплюючим маршрутом, адже на стадії планування проекту очікувався куди більший наплив туристів. Однак, як твердить Рош, це явище тимчасове, адже поки що мало хто встиг дізнатися про цей проект.

За словами його організаторів, сама екскурсія триває близько чотирьох годин. Після того, як ви спускаєтеся в перший підземний залив, вам запропонують сісти у човен, розрахований на вісім осіб – прекрасна можливість вирушити в екскурсію сім’єю чи разом з друзями. Власне, для членів однієї сім’ї діє система знижок, і знижок немалих.

В групі може бути від шести до двадцяти п’яти осіб, а вартість стандартного квитка коштує двадцять п’ять євро.

Протягом першої години екскурсії учасники отримають можливість оглянути невелику виставку, створену руками місцевих спелеологів. Також туристи повинні пройти інструктаж, щоб дізнатися, як правильно і безпечно поводити себе під землею та як користуватися спеціальною екіпіровкою. Далі протягом двох годин група оглядатиме підземні печери, а остання година дозволяє вам скупатися в підземній річці – звісно, у тому випадку,якщо температура води в десять градусів за Цельсієм вас анітрохи не лякає.

Джерело: http://realty.newsru.com/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.