Дочка-бунтарка Фіделя Кастро через хворобу матері приїхала на Кубу Автор: lesya · Опубліковано: 07.08.2014 20:55 · Розділ: Події у світі

Цими днями на Кубу завітала жінка, постать якої викликала підвищену увагу світової преси. Аліна Фернандес Ревуельта, яка, за даними кубинської преси, недавно відвідала острів, є донькою знаменитого Фіделя Кастро, що донедавна був лідером комуністичної Куби. Більше двадцяти років тому Аліна таємно емігрувала до США, прикинувшись іспанською туристкою, і з того часу ні разу не навідувалася в цю країну. Але тепер, як повідомляє преса, через хворобу матері жінка вирішила відвідати Гавану, де не була двадцять років.

Недавно у матері Аліни, вісімдесятивосьмирічної Наталії Ревуельти Клеус, стався інсульт, і хоча їй зробили операцію, у такому поважному віці лікарі абсолютно ніяких гарантій давати не можуть. Власне, з цієї причини п’ятдесятивосьмирічна Аліна й вирішила прибути в країну, кордон якої свого часу поклялася не переступати.

Офіційного підтвердження ця інформація не отримала, але, як свідчить журналіст Макс Лесник, що живе в Маямі та часто їздить на Кубу для спілкування з високопоставленими кубинцями, він був неабияк здивований, коли зустрівся у Гавані «з одною дуже елегантною сеньйорою, яка давно твердила, що на Кубу вона по своїй волі не поїде, та її й не пускають».

Мова йшла, як потім ще раз підтвердив журналіст, саме про Аліну Фернандес.

Ще одне підтвердження цієї інформації міститься в газеті El Nuevo Herald. Журналісти видання роздобули домашній номер телефону Наталії і зателефонували за ним, попрохавши до телефону пані Аліну Фернандес. Але там відповіли, що її зараз нема й вона буде в другій половині дня.

До речі, всього шість тижнів тому Аліна говорила, що сумує за батьківщиною. Однак ще не настав час, щоб вона могла повернутися на Кубу. Та й з батьком Фіделем Кастро їй бачитися неохота, адже він ніколи не приділяв достатньо уваги власній доньці. Інша справа Рауль Кастро, теперішній лідер країни, – той завжди був зразковим сім’янином і не один раз допомагав Аліні у вирішенні особистих питань.

До речі, сама Аліна комуністичних поглядів свого батька не дотримувалася. Втікши до США (під вигаданим ім’ям, з фальшивими документами в руках та перукою на голові), Аліна навіть написала книгу «Аліна. Спогади дочки-бунтарки Фіделя Кастро».

Мати "бунтарки", навпаки, підтримувала погляди свого коханця, хоча це й не завадило спілкуватися родині, проте за межами Куби: Наталія неодноразово літала до США, щоб відвідати своїх доньок.

Джерело: http://www.newsru.com/world/07aug2014/cuba.html

Інші новини розділу