В австралійському метро пасажири нахилили вагон поїзда, щоб врятувати чоловіка Автор: lesya · Опубліковано: 07.08.2014 18:17 · Розділ: Події у світі

Цими днями в австралійському метро мало не сталася трагедія: один з пасажирів вагона застряг між платформою і вагоном поїзда. Якщо б потяг рушив, це, напевне, було б останнє, що бачив нещасний, але завдяки одностайності та чуйності інших пасажирів чоловіка вдалося врятувати.

Стався інцидент на станції метро Стірлінг, якраз в годину пік, коли пасажири снують одне поза другого, нічого не помічаючи довкола. Один чоловік, заходячи у вагон, послизнувся, і його нога застрягла між пероном і поїздом. На щастя, ще один пасажир, що стояв позаду чоловіка, швидко зорієнтувався і попередив машиніста, щоб той не рушав. На місце інциденту одразу ж прибули співробітники станції, однак витягти ногу їм не вдавалося. Тоді пасажирів, що знаходилися всередині потяга, попросили перейти на протилежний край, щоб центр ваги змістився в протилежний бік і вагон перестав тиснути на ногу чоловікові. Але це не допомогло.

Після цього всі пасажири повиходили з поїзда і почали з силою перехиляти вагон. До них долучилися інші пасажири метро, всього їх назбиралося більше п’яти десятків. Разом вони кілька разів спробували відштовхнути вагон, і врешті-решт ногу чоловіка вдалося витягти зі щілини. Всі старання австралійців, спрямовані на порятунок нещасного, зафіксувала камера спостереження, встановлена в метро.

На місце інциденту одразу прибула швидка допомога, але вона постраждалому не знадобилася, адже завдяки одностайності пасажирів все обійшлося подряпинами та синцями.

А представник транспортної системи Transperth на ім’я Девід Хайнс висловив своє захоплення тим, що робили пасажири.

За його словами, практично ніхто не залишився байдужим. Люди просто об'єднали свої зусилля і врятували свого ближнього від серйозних травм, а може, і від загибелі.

Справді, здавалося б, нічого особливого, але вчинок австралійських пасажирів дійсно вражає: в наш час, коли люди стали досить черствими до страждань оточуючих, загартувалися під впливом жорстокості інших, такі об’єднанні зусилля і готовність допомогти іншому викликають зворушення. Якщо б таких випадків у нашому житті траплялося більше, та й писали про них частіше, можливо, наш світ став би трішечки кращим. І добрішим…

Уривок відео з камер спостереження показує, як можуть чужі люди працювати ращзом, коли їх об'єднує якась благородна мета:

Джерело: http://www.rosbalt.ru/video/2014/08/06/1300836.html

Інші новини розділу