Американський готель штрафує постояльців за негативні відгуки Автор: lesya · Опубліковано: 07.08.2014 13:15 · Розділ: Події у світі

Не сподобалося обслуговування? Плати штраф (фото з oborot.ru)
Не сподобалося обслуговування? Плати штраф (фото з oborot.ru)

Свобода слова, думки та волевиявлення – сьогодні одні з найважливіших цінностей цивілізованого суспільства. Але недавно один з готелів США посмів на ці цінності замахнутися: тут вирішили штрафувати відвідувачів за негативні відгуки. Тож тепер подобається вам обслуговування в тому чи іншому готелі мережі, чи його взагалі сервісом назвати важко, ви повинні тримати рот на замку – звісно, якщо не бажаєте позбутися п’яти сотень доларів!

У такий оригінальний спосіб підвищити репутацію власних закладів вирішила адміністрація готелів Union Street Guest House. Керівництво закладу заборонило своїм постояльцям скаржитися на сервіс. Якщо вам, чого доброго, заманеться залишити негативний відгук на теренах Інтернету, вас негайно оштрафують на п’ятсот доларів, і забрати свої грошики ви зможете лише в тому випадку, якщо видалите свій коментар.

Яким чином все це відбувається? Якщо ви, для прикладу, орендуєте банкетний зал для проведення весільної церемонії, вам потрібно внести певний депозит, який, якщо все пройде добре, піде на оплату вашого замовлення. Втім, представники закладу чесно попереджають, що у випадку, якщо хто-небудь з гостей поскаржиться на офіціанта чи якогось іншого працівника закладу, частину грошей вам можуть не повернути. Що ж стосується постояльців готелю, то вони частенько отримують листи з «фінансовими» погрозами.

Справа в тому, що співробітники готелю твердо переконані, що вони і їхні колеги працюють краще, ніж ідеально. Тому будь-який відгук негативного забарвлення – не що інше, як бажання отримати компенсацію. Власне, такої думки дотримуються і власники готелю, і переконати їх в тому, що, може, не всі їхні працівники ретельно ставляться до виконання своїх обов’язків, неможливо. Ось вам і перший - та, ймовірно, єдиний - приклад закладу, в якому правило "клієнт завжди правий" не діє.

Оголошення щодо санкцій було опубліковане на офіційному сайті Union Street Guest House, однак одразу після того, як справа набула розголосу, воно зникло. А самі представники готелю зазначили, що ніколи не вдавалися до такої практики врегулювання негативних відгуків.

Втім, постояльці, яким не до вподоби сервіс готелю та які вже з ним розпрощалися, очевидно, можуть преспокійно залишати весь свій негатив у Мережі, адже штраф вилучити буде вже ні з чого.

Джерело: http://svit24.net/curiosities/110810-otel-v-ssha-shtrafuet-posetitelej-za-plokhie-otzyvy

Інші новини розділу