Американський ресторан пропонував скидки за молитву перед трапезою Автор: lesya · Опубліковано: 06.08.2014 23:59 · Розділ: Релігія

Віруючі люди вважають, що останнім часом у нашому суспільстві спостерігається занепад моральних принципів. Війни, розпуста, наркоманія та алкоголізм – все це від того, що ми забули про Бога. Мовляв, якщо б люди й надалі ходили до церкви і щиро вірили у вищі сили, всього цього було б менше.

Щоб трохи виправити ситуацію та навернути людей до релігії, господарі невеликого сімейного ресторану Mary's Gourmet Diner влаштували цікаву акцію – вони запропонували своїм відвідувачам знижки, якщо ті, перед тим, як приступити до трапези, згодяться помолитися. «Релігійний» ресторанчик розташований на території штату Північна Кароліна.

Втім, власниця закладу Мері Хаглунд розповіла, що отримати знижку можуть далеко не всі відвідувачі, які проказують молитву перед їжею – уявіть лише, скільки було б єресі та брехні, коли б на п’ятнадцятивідсоткову знижку запали місцеві скупердяї. Вони б вигукували молитви на всіх мовах світу, тільки щоб зекономити хоч трохи грошенят!

Саме тому адміністратори особисто вирішують, яким відвідувачам давати знижку. Якщо вони бачать, що людина молиться щиро і чесно та що цей ритуал є для неї традицією, скоріше за все, такий відвідувач заплатить за обід менше, ніж всі інші. Та якщо ви молитиметеся спеціально, то залишитеся з носом: хто-хто, а власниця ресторану Мері в людях розбиратися вміє.

Фотографія чека, опубліковане на Фейсбук (фото з сайту sobesednik.ru)
Фотографія чека, опубліковане на Фейсбук (фото з сайту sobesednik.ru)

Дізнатися про дивну власницю цього невеличкого закладу вдалося цілком випадково: наприкінці минулого місяця одна з відвідувачок закладу на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікувала знімок чека зі знижкою. Її фотографія назбирала більше десяти тисяч лайків, а кількість підписників аккаунта сімейного ресторану Mary's Gourmet Diner протягом кількох днів виросла вдвічі.

Розгорнулася гарячі обговорення і в коментарях до фото: багато користувачів висловило подяку та підтримку власникам закладу.

А Мері Хаглунд розповіла, що її заклад надає знижки віруючим клієнтам ось уже чотири роки. «Я ніколи не вводила це як правило, та якщо я бачу в моєму ресторані когось, хто молиться, то я висловлюю знижкою свою вдячність цьому відвідувачу», - пояснила господиня.

Цікаво, що це – жест доброї волі чи добре продуманий і до дрібниць виважений піар?

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=88616

Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.