Німецький школяр спробував осушити озеро, щоб дістати з його дна смартфон Автор: lesya · Опубліковано: 06.08.2014 21:58 · Розділ: Життя

Заради улюблених гаджетів люди готові піти багато на що: дехто продає органи, щоб купити омріяний смартфон, хтось продає власний дітей. А недавно один німецький школяр навіть спробував висушити ціле озеро, щоб з його дна дістати власний гаджет, який по необережності впустив у воду.

В результаті впертих старань німецького підлітка вчинився справжній потоп, і вода залила автостоянку, що розташовувалася неподалік. Тепер батькам хлопця доведеться заплатити штраф у розмірі чотирьох тисяч євро.

Шістнадцятирічний мешканець Нижньої Саксонії випадково впустив свій смартфон Samsung S3 Mini на дно невеликого ставка, глибина якого не перевищувала півтора метра. Втрата вивела хлопця з рівноваги, і він навіть звернувся за допомогою до членів місцевого риболовецького клубу, попрохавши, щоб ті видали йому гідрокостюм, в якому він міг би податися на підводні пошуки смартфону. Але юнак отримав відмову.

Довго не думаючи, він вирішив піти іншим шляхом: смартфон же треба було рятувати, і рятувати негайно. Тоді в його голові народився оригінальний план. Дочекавшись, коли настане ніч, хлопець узяв шланг, два потужних електронасоси і… почав осушувати ставок, викачуючи з нього воду. Де школяр роздобув все це приладдя, не уточнюється.

А щоб вода не поверталася в ставок, він вирішив злити її в каналізацію, використовуючи в якості зливу туалет, який, за збігом обставин, належав до риболовного клубу. Краще б йому дали гідрокостюм.

Хлопець розраховував, що туалет підключений до міської каналізації, тому проблем з відкачуванням води бути не має.

Але його хитрий план не спрацював: виявилося, що туалет риболовного клубу був під’єднаний до автономної каналізації, яка, ясна річ, не могла вмістити всього об’єму води зі ставка. Коли вона наповнилася доверху, вода почала витікати і затопила розташовану неподалік автостоянку. Власники стоянки зреагували оперативно, й дуже швидко викликали поліцію. Скільки ж води зі ставка вдалося викачати школяреві, не повідомляється.

Тепер батьки школяра заплатять штраф у розмірі чотирьох тисяч євро – і це за смартфон, що коштує не більше ста п’ятдесяти євро. Хлопець явно прорахувався.

Що ж стосується озера, яке стало могилою для смартфону, то вода до нього надходить з більшого озера, тож якщо б юнак не прорахувався з каналізацією, наслідки його діянь могли б бути куди сумнішими.

Джерело: http://ru.tsn.ua/tsikavinki/nemeckiy-shkolnik-popytalsya-osushit-ozero-radi-smartfona-379945.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.