Американець придумав, як зарядити акумулятор за 26 секунд Автор: lesya · Опубліковано: 06.08.2014 19:33 · Розділ: Нові технології

Ми настільки поспішаємо, що іноді навіть не вистачає часу зарядити власний телефон. Ось уже треба вибігати з дому, як ми помічаємо, що індикатор заряду батареї мобільного зрадницьки блимає, сигналізуючи про те, що наш телефон ось-ось втратить можливість виконувати свої функції. Добре, якщо важливих дзвінків ми не чекаємо, та все ж бути без зв’язку для сучасної людини – м’яко кажучи, неприємність.

Вирішити цю проблему допоможе винахід Шона Уеста, американця, який створив акумулятор, що зможе заряджатися за рекордно короткий час. За словами самого Шона, вистачить всього двадцяти шести секунд, щоб акумулятор повністю відновив свій заряд.

Фото з сайту http://www.profinews.com.ua/
Фото з сайту http://www.profinews.com.ua/

Щоб продовжити розвивати власний винахід, Шон Уест оголосив про збір коштів на краудфандінговому сайті KickStarter. І за рекордні терміни користувачі зібрали п’ятнадцять тисяч доларів, хоча сам Уест попросив про десять тисяч. Як бачимо, новинка зацікавила користувачів, і якщо все піде так, як хочеться Шону, вона користуватиметься неабияким попитом.

Щоб розповісти користувачам про свій винахід, Шон Уест записав відеозвернення. У ньому він підкреслив, що створений ним «швидкісний» акумулятор абсолютно безпечний для повсякденного використання. Поки що нову технологію він представив у вигляді звичайної "пальчикової" батарейки (АА).

Від звичайних акумуляторів та батарейок, якими ми звикли користуватися, винахід Шона відрізняється типом вироблення електроенергії – вони використовують не електроліт, як звичні нам пристрої, а літій-іонні конденсатори.

Втім, щоб зарядити таку батарейку знадобиться спеціальний зарядний пристрій. Адже звичайні зарядки, як твердить винахідник, не придатний для підзарядки створених ним акумуляторів. Однак і пристрій вже розроблено, а оскільки ще й користувачі зібрали немало коштів, залишається сподіватися, що винахід Шона скоро надійде у масовий продаж.

Погодьтеся, дуже зручно заряджати батарейки всього за двадцять шість секунд, адже деякі акумулятори типу АА сьогодні вимагають двадцятигодинної зарядки.

Далі Шон Уест планує налагодити випуск більш мініатюрних джерел електроживлення, включаючи «мініпальчики» (ААА), а також батарейки інших стандартних типорозмірів. А потім, ймовірно, він візьметься і за батареї мобільних пристроїв.

Джерело: http://www.pravda.ru/news/science/eureka/inventions/05-08-2014/1219823-usa-0/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.