Найбільшу гардеробну США обікрали на мільйон доларів Автор: lesya · Опубліковано: 06.08.2014 17:08 · Розділ: Події у світі

Напевне, кожна жінка мріяла б мати одягу стільки, скільки їй захочеться. На всі випадки життя та під будь-який настрій. Та все ж ці бажання повинні мати якусь межу, а то вони можуть вийти за поле зорового глузду. Як, для прикладу, в Терези Румер, мешканки американського штату Айова, яка є власницею найбільшої гардеробної в світі.

Так, лише на будівництво трьохповерхової «шафи», що цілком може служити помешканням, Тереза витратила п’ять сотень тисяч доларів. І це без її вмісту. Точно ж порахувати, скільки коштує гардеробна колишньої міс Техас неможливо.

Але відомо, що коштовностей та модних речей в гардеробній цими днями поменшало – приблизно на один мільйон доларів. Невідомий зловмисник пробрався всередину найбільшої шафи світу і скоїв злочин, обікравши Терезу.

Встежити за всіма речами в гардеробній, яка розкинулася на території загальною площею в дев’ятсот чотирнадцять квадратних метрів, і справді важко. А особливо, якщо на час своєї відсутності не увімкнути сигналізацію – мовляв, ми ж просто повечеряти, це ж недовго.

Так, за дивним збігом обставин гардеробну обчистили саме тоді, коли Тереза разом з чоловіком обідала в ресторані неподалік.

Розкішна гардеробна (фото з http://www.shoponista.ru/)
Розкішна гардеробна (фото з http://www.shoponista.ru/)

Колекція Терези збідніла на двадцять пар годинників Rolex і Chanel, три сумки Hermes та силу силенну ювелірних виробів. Власне, правоохоронці припускають, що сумки й використовувалися в якості тари для ексклюзивної ювелірки.

Ромер вважає, що до крадіжки зловмисників спонукали недавні репортажі про її гардеробну, опубліковані багатьма ЗМІ. А ще жінка розповіла, що шкодує з приводу втрати деяких речей, оскільки деякі з них їй у спадок передала покійна мати чоловіка.

Тереза навіть назвала можливих злочинців, та чи вдалося поліції натрапити на слід крадіїв не повідомляється.

А кількома днями раніше у пресі та інтернеті і справді з’явилася інформація про Терезу Румер, справжню рекордсменку з шопінгу. На першому поверсі її триповерхової гардеробної розмістилися прикраси та сумки, на другому – одяг та взуття, шуби й капелюхи. Є тут навіть танцмайданчик і приміщення для проведення вечірок.

Тереза Румер (фото з http://www.shoponista.ru/)
Тереза Румер (фото з http://www.shoponista.ru/)

Власне, Тереза навіть використовує свою гардеробну, щоб займатися благодійністю. Багатіям вона продає квитки на влаштовані в гардеробній вечірки, а виручені кошти віддає благодійним фондам.


Інші новини розділу