Bluetooth-колонки Turtle Shell не бояться води Автор: lesya · Опубліковано: 06.08.2014 13:30 · Розділ: Нові технології

Є люди, які мріють про тишу. Метушливе повсякденне існування, вічна потреба кудись поспішати, автомобілі, музика, крики перехожих, робота побутової техніки, гамірні сусіди, що по черзі затіюють ремонти, – все це накопичується і навалюється на нас непомірною ношею, так, що іноді хочеться втекти кудись на безлюдний острів. Але день-два на такому острові (чи хоча б подалі від цивілізації, в якомусь забутому Богом селі), і ми починаємо розуміти, що не можемо нормально існувати без звичних для нас звуків. А особливо, без улюбленої музики.

Справді, є чимало людей, які без улюблених композицій просто не уявляють свого існування. Музика пов’язана з ними нероздільно, а навушники стали ще одним органом їхнього організму. Вдома в таких меломанів – потужна напольная акустика, якій могла б позаздрити навіть пристойна студія звукозапису, але цього замало: такі колонки на природу не візьмеш.

Інша справа Turtle Shell, дітище компанії Outdoor Tech – ці колонки ви легко зможете взяти з собою на природу, й не переживати, що раптом погода зіпсується, і вони намокнуть під дощем. Точніше, вони намокнуть, але вода не завдасть їм ніякої шкоди, оскільки Turtle Shell водонепроникні. З ними ви зможете слухати музику всюди – навіть у душі чи на пляжі. Коштують вони не так вже й дорого, так що кожен бажаючий може поповнити свою акустичну колекцію або базовою моделлю, що коштує в США майже сто тридцять доларів, або ж великогабаритною колонкою Big Turtle Shell, яка коштує на сотню зелених дорожче.

Насолоджуйтесь музикою за будь-якої погоди (фото з сайту www.amazon.com)
Насолоджуйтесь музикою за будь-якої погоди (фото з сайту www.amazon.com)

Менший варіант водонепроникних колонок Turtle Shell важить всього двісті дев’яносто п’ять грамів, а повністю заряджені вони зможуть працювати до шістнадцяти годин. Ще ці колонки мають спеціальне пристосування, яке дозволяє прикріпити їх до керма велосипеду чи пляжного крісла.

Більший варіант колонок важить цілий кілограм. До цих пристроїв додається власний адаптер живлення, а самі колонки мають USB-порт, що дозволить вам заряджати від колонок інші мобільні пристрої. В цілому, колонки пропонують досить непоганий звук.

Зовні ці акустичні прилади також виглядають досить непогано - такі собі різнобарвні морські камінці, які досить вдало вписуються в загальну картину морського пляжу. Або досить великі черепахи, що гріються в морському піску. Втім, оцініть самі:

Водонепроникні колонки незамінні на пляжі (фото з http://www.osp.ru/news/2014/0805/13025225/)
Водонепроникні колонки незамінні на пляжі (фото з http://www.osp.ru/news/2014/0805/13025225/)Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.