Китаєць показав, як готувати суп у пральній машині Автор: lesya · Опубліковано: 05.08.2014 21:58 · Розділ: Події у світі

Недавно один винахідливий китаєць продемонстрував цікавий спосіб приготування їжі. Замість звичайного кухонного приладдя у вигляді плити і каструлі, він зварив суп… у пральній машині. На приготування цього кулінарного шедевру пішло трохи менше години. І, як переконує сам кулінар, страва вийшла пречудовою, набагато кращою, ніж при використанні традиційного способу варіння їжі.

Процес приготування своєї улюбленої страви – супу з локшиною та свинячими реберцями - китаєць знав на відео, після чого розмістив ролик в Інтернеті. Китаєць запевнив, що для того, щоб приготувати смачнючий суп у пральній машині абсолютно непотрібно нікого кухарського досвіду. Просто берете ніж, картоплю, реберця, інші необхідні інгредієнти, і можете бути певні, що менш як за годину на вашому столі паруватиме смачна страва.

Вам навіть не доведеться кип’ятити воду – все за вас зробить пральна машина, ось хіба лише картоплю почистити та порізати прийдеться власноруч.

Для приготування їжі використовувати слід пральну машину з фронтальним завантаженням. Але є один невеликий нюанс: якщо ви хочете, щоб ваша страва не виділяла мильний аромат, використовуйте повністю нову пральну машину. Якщо порівняти з вартістю каструлі, то... взагалі перестаєш розуміти, в чому суть експерименту.

В своєму експерименті хлопець використав пральну машину з максимальним завантаженням трохи більше п’яти кілограмів.

Спершу хлопець, як і годиться, почистив і порізав інгредієнти (картоплю та м'ясо), зауваживши при цьому, що не варто їх різати на дуже вже дрібні шматки, оскільки приготування в пральній машині вони можуть і не витримати. Далі хлопець закинув інгредієнти в пральну машину.

Приготування диво-супу відбувалося на режимі прання "Стандарт", при якому вода нагрівається до дев'яноста п'яти градусів за Цельсієм. А перед тим, як розпочати процес приготування, слід вибрати опцію «Не зливати воду».

Час, що знадобиться для приготування, можна варіювати в залежності від виду побутового приладу. В експерименті на це пішло не більше години. Весь процес приготування можна було спостерігати через скло прибору.

Витягши страву з пральної машини, китаєць почав її дегустувати. За його словами, картопля та ребра приготувалися ідеально, від чого сум вийшов по-справжньому чудовим.

Зацікавив рецепт? - Дивіться відео:

Джерело: http://lenta-ua.net/

Інші новини розділу