Постояльці готелів Hilton зможуть відкривати номер за допомогою смартфона Автор: lesya · Опубліковано: 05.08.2014 17:41 · Розділ: Нові технології

Комп’ютерні та цифрові технології поступово впроваджуються в усі сфери нашого життя, тож кількість користувачів смартфонів невпинно росте: погодьтеся, за таких обставин просто гріх не купити собі просунутий мобільний пристрій і не користуватися всіма перевагами, які відкривають нам спеціально створені додатки для смартфонів.

У свою чергу розробники програмного забезпечення створюють нові продукти, які б зробили смартфони ще потрібнішими. І, звісно ж, користування ними ще зручнішим.

Недавно досить цікаве нововведення запропонувало керівництво корпорації Hilton Worldwide Holdings – воно вирішило оснастити номери своїх готелів досить цікавою новинкою.

На сьогоднішній день у власність корпорації входить більш ніж п’ятсот сорок готелів та курортів у сімдесятьох вісьмох країнах світу. І вже через два роки, в 2016-му, компанія має намір впровадити в більшості готелів систему, яка дозволить постояльцям використовувати свої смартфони для бронювання номера, реєстрації при заселенні, а також в якості ключа від дверей номера.

У готелі замість ключів використовуватимуться смартфони (фото взято з сайту www.iguides.ru)
У готелі замість ключів використовуватимуться смартфони (фото взято з сайту www.iguides.ru)

Так, керівники корпорації Hilton переконані, що всього через кілька років пластикові картки-ключі, які сьогодні широко використовуються в готелях, морально застаріють. Поступово вони повністю вийдуть з ужитку, і їм на зміну прийдуть інші ключі. А щоб завжди бути на висоті, треба встигнути запропонувати людям те, що їм неодмінно сподобається. Що й вирішили зробити керівники корпорації.

До речі, керівництво мережі готелів Hilton вже давно прославилося схильністю до впровадження новітніх технологій. Починаючи з 2007 року компанія інвестувала у впровадження інновацій п’ятсот п’ятдесят мільйонів доларів. Всі кошти пішли на модернізацію електронних систем всередині готелю. Все це було зроблено для того, щоб уникнути довгих черг при реєстрації та заселенні. І вже сьогодні в деяких готелях клієнти при заселенні можуть пройти процедуру реєстрації з власного смартфону. Щоправда, ключі на даний час відмінити ще не вдалося, але, як обіцяє керівництво, зовсім скоро це буде зроблено.

Цікаво, як відкриватимуть двері ті постояльці, які смартфонами не користуються принципово? Можливо, для них паралельно існуватиме інша система ідентифікації та реєстрації.

Джерело: http://www.popmech.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.