Смартфон Nokia Lumia 930 зарядили за допомогою картоплі та яблук Автор: lesya · Опубліковано: 05.08.2014 15:30 · Розділ: Мобільний зв’язок

Останнім часом виробники мобільних телефонів (планшетів та ноутбуків також) все частіше експериментують з зарядними пристроями. Справді, традиційні зарядки потребують електрики, а далеко не всюди вона є. Наприклад, виїжджаючи на природу, ми фактично стаємо відірваними від світу.

Раніше було представлено спеціальну зарядку, яка дозволяє використовувати енергію вогню. Так, розпаливши невеличку ватру та скип’ятивши у спеціальній ємності трохи води, можна зарядити свій телефон. Ще телефони заряджають енергією танцю чи вмонтовують зарядні пристрої в підошву кросівок.

Але спеціалісти британського підрозділу відомого виробника Nokia продмонстрували куди революційнішу – і, слід визнати, цікавішу – технологію зарядки смартфонів. Вони зробили це за допомогою… картоплі.

Виявляється, деякі соковиті плоди, такі як картопля та яблука, можуть використовуватися в якості акумуляторів. А ще з їх допомогою можна заряджати смартфони.

Свою органічну зарядку представники виробника разом з мультимедійним художником Калебом Чарлендом та мережею магазинів мобільної електроніки Carphone Warehouse показали в торговому центрі Westfield в Лондоні, чим викликали справжній фурор.

В рамках експерименту дослідники (на час експерименту вони ними стали) вирішили з’ясувати, чи можна зарядити смартфон Lumia 930 без зарядного пристрою, використовуючи виключно органічні види продукції. І виявилося, що можна.

Для спеціальної зарядки Чарленд використовував комбінацію з восьми сотень картоплин та яблук, що з’єднувалися між собою мідним дротом та оцинкованими цвяхами. Власне, різні метали – мідь та цинк – утворювали різні електричні заряди – позитивні та негативні, в результаті чого утворювався струм. Кислоти ж, які містяться в яблуках та картоплі (аскорбінова в яблуках та фосфорна в картоплі), служили в якості електропровідного розчину.

Зарядка вийшла досить громіздкою. Її ширина склала шість метрів, а довжина – два з половиною. Вона здатна виробляти струм у двадцять міліампер та напругу в шість вольт, чого цілком достатньо для підзарядки мобільного телефону.

Зрозуміло, що демонстрація цієї технології викликала всезагальне захоплення і цікавість у відвідувачів центру. Всі з захопленням спостерігали, що ж врешті-решт з цього вийде, а представники компанії заявили, що пишаються тим, що випустили мобільний телефон, здатен заряджатися від безпровідної зарядки.


Джерело: http://hi-news.ru/

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.