6 способів прикрасити інтер'єр без затрат Автор: lesya · Опубліковано: 04.08.2014 17:04 · Розділ: Життя

Як відомо, загальна картина інтер’єру в кімнаті безпосередньо залежить від безлічі дрібничок. А іноді так хочеться якось оновити й урізноманітнити навколишню атмосферу, ось лише фінансів на купівлю всіляких там дизайнерських штучок далеко не завжди вистачає. Та не страшно: прикрасити інтер’єр кімнати можна за допомогою всілякого мотлоху і непотребу.

1. Прикрасьте стіну. Щоб трохи урізноманітнити інтер’єр кімнати, відвернути увагу від обдертих шпалер чи приховати дірки на стінах (особливо, якщо ви знімаєте квартиру і робити ремонт за свої гроші неохота), скористайтеся різнобарвними папірцями. Прихопіть на роботі пачку-другу стікерів і наклейте їх на стіни. Або ще краще, виріжте карту світу зі старих газет. Зробити це нескладно, а таке творіння виглядає дуже оригінально. Прикрасити стіну можна і за допомогою виготовлених зі звичайного паперу невеликих квіточок.

Фото з http://www.fresher.ru/
Фото з http://www.fresher.ru/

2. Чудовим елементом стануть фото і картини в рамках. При чому ви можете використовувати все, що потрапить вам під руку: власні знімки, поміщені в рамки, залишки шпалер чи навіть старі географічні карти. Можна поекспериментувати і з кріпленням картин до стіни: замість того, щоб традиційно причепити їх на цвях чи шуруп, спробуйте взяти шматки широкого декоративного карнизу, купити який можна тут, приклейте до стіни на рідкі цвяхи, і ви матимете чудові й оригінальні полички для фотографій та інших дрібничок.

3. Замість карниза можна використовувати звичайнісіньку палицю. Просто перед тим, як почепити на неї штору, палицю обробіть: пофарбуйте, полакуйте чи просто хоча би відшліфуйте…

Фото з http://www.fresher.ru/
Фото з http://www.fresher.ru/

4. Вмієте в’язати і маєте купу старих ниток? Зв’яжіть чохли для стільців чи крісел – такий спосіб дозволяє добряче оживити інтер’єр і особливо актуальний взимку, оскільки зробить приміщення візуально теплішим.

5. А якщо вам раптом не вистачає грошей на купівлю килима на підлогу, запасіться безкоштовними зразками: кілька таких зразків, зшитих докупи, і підлогу у вашій кімнаті вкриє оригінальний, барвистий і веселий килимок.

6. Обновити старий стіл, поверхня якого з плином часу обдерлася і пожовтіла, можна за допомогою різнобарвної ізострічки. Просто візьміть і обмотайте поверхню – виглядає весело і креативно.

Фото з сайту http://www.fresher.ru/
Фото з сайту http://www.fresher.ru/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.