Німецький парламент перейде на друкарські машинки Автор: lesya · Опубліковано: 30.07.2014 23:53 · Розділ: Політика

Всі, хто пророкує загибель друкарським машинкам, які ще півстоліття тому були просто незамінними штуками, а сьогодні стали непотребом, оскільки їм на зміну прийшли комп’ютери, - глибоко помиляються: в друкарських машинок, схоже, появився шанс на друге життя. І шанс неабиякий: їх планують застосовувати не будь-де, а в самому німецькому парламенті!

Так, недавно представники комітету німецького парламенту, які на даний час займаються розслідуванням діяльності АНБ (Агентства національної безпеки США), на повному серйозі розглянули можливість використання друкарських машинок. Попри те, що комп’ютерами користуватися зручніше, в плані охорони безпеки даних друкарські машинки набагато випередили своїх високотехнологічних побратимів. Замовити послуги з охорони можна здесь.

Використання стареньких друкарських машинок, як вважають члени комітету, дозволить уникнути стеження з боку співробітників американських спецслужб.

Більше того, члени комітету одним лише переходом на друкарські машинки обмежуватися не збираються: Патрік Зенсбург, голова організації, заявив, що відтепер він разом з колегами замість звичайнихтелефонів використовуватимуть спеціальні криптотелефони. Також вони користуватимуться зашифрованими електронними повідомленнями». А наради, на яких обговорюватимуться по-справжньому секретні матеріали, відбуватимуться в приміщеннях, які не підлягають прослуховуванню.

До прийняття цього рішення членів комітету німецького парламенту підштовхнула інформація стосовно електронного шпигунства, що провадилося за співробітниками комітету. При чому, як випливало з повідомлень, стеженню піддавалися практично всі дії тих, хто увійшов до складу розслідувальної групи.

Минулих вихідних, для прикладу, стало відомо, що під іноземне стеження потрапив представник фракції ХДС/ХСС Родеріх Кізеветтер, що входить до складу комісії Бундестагу. Шпигунська активність зосередилася і навколо члена парламентського комітету з питань контролю діяльності спецслужб Штеффена Бокхана.

Трохи раніше німецьким конррозвідникам вдалося встановити, що на користь США шпигували два співробітники Федерального розвідувального управління та Міністерства оборони Німеччини. Власне, це відкриття стало причиною скандалу, в результаті якого чільного представника спецслужб США з країни депортували.

Джерело: http://www.inopressa.ru/article/15Jul2014/taz/NSA.html

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.