Американець, фотографуючи квартиру на продаж, випадково сфотографував себе голим і виклав фото в Інтернет Автор: lesya · Опубліковано: 30.07.2014 19:11 · Розділ: Цікаві факти

Як ми знаємо, реклама – рушійна сила бізнесу, тож без неї в умовах сучасної економіки не вижити. Так, вдала реклама допоможе вам сформувати клієнтську базу, а також якнайкращим чином продемонструвати пропоновані товари чи послуги. І саме вона, ця реклама, допоможе якомога більшій кількості людей дізнатися про вас, а це, у свою чергу, суттєво підвищить ваші прибутки.

Але все, сказане вище, стосується тільки вдалої і правильно створеної реклами. Якщо ж раптом щось піде не так, ви не лише доходи можете втратити, але й збанкрутувати повністю.

На власній шкурі відчути, що таке невдала реклама, недавно довелося одному мешканцю Техасу: вирішивши продати розташовану в Остіні п’ятикімнатну квартиру, чоловік, як і годиться, опублікував оголошення на одному з сайтів з продажу нерухомості. Але фотографії, які до нього додавалися, виявилися, м’яко кажучи, не зовсім вдалими.

Американець випадково сфотографував самого себе (фото з сайту pikabu.ru)
Американець випадково сфотографував самого себе (фото з сайту pikabu.ru)

Вартість п’ятикімнатної квартири становить 389 500 доларів. А щоб продемонструвати, за що потенційним покупцям доведеться заплатити таку суму, чоловік вирішив сфотографувати інтер’єр кімнат. Отримані фото він виклав у Інтернет.

На одному зі знімків власник нерухомості зображений повністю голим. Стоячи у ванній, чоловік, очевидно, не зауважив, що в дзеркальному відображенні сфотографував самого себе. І, як твердять користувачі, що стали на бік фотографа-невдахи, цілком ймовірно, що сам він свого оголеного відображення не помітив – наприклад, якщо переглядав зроблені фото виключно на телефоні.

Підтвердженням цьому став той факт, що через деякий час оголошення зникло з сайту. Однак фотографію встигли стягнути спритні користувачі, які, трішки її відретушувавши, виклали знімок в Інтернет – щоб навчити всіх інших продавців бути уважнішими з тим, що саме вони фотографують.

Думки з приводу дивної фотографії оголеного чоловіка розбігаються: одні, як уже зазначалося вище, вважають, що це була прикра випадковість. Інші ж (і їх більшість) переконані, що фотографія постановочна. Мовляв, у такий спосіб власник будинку хотів привернути увагу користувачів, щоб продати квартиру якомога швидше. І, скидається на те, йому це вдалося.

Ще інші радять чоловікові не впадати у відчай через такий не надто приємний сюрприз – набагато простіше розмістити фото на житловому ресурсі для нудистів.

Джерело: http://www.runyweb.com/

Інші новини розділу