Щоб вижити, пенсіонерові довелося цілий тиждень пити воду з унітазу Автор: lesya · Опубліковано: 30.07.2014 14:39 · Розділ: Події у світі

Фото з сайту fedpost.ru
Фото з сайту fedpost.ru

Можливості нашого організму до кінця незвідані, а в те, на що здатні люди у протистоянні смерті, іноді повірити важко. Але воля до життя деяких з нас по-справжньому вражає: поки одні безперестанку скаржаться на свою долю, інші виявляють неабияку стійкість навіть, здавалося б, у безвихідних ситуаціях.

Наприклад, таку, яку недавно виявив шістдесятидворічний мешканець Канади, якого надибав інсульт у його власній ванній. Щоб вижити, паралізованому чоловікові довелося протягом цілого тижня пити воду з унітазу.
Сталося це зі Стівом Едслі, мешканцем міста Доусон Крік у Британській Колумбії. Чоловік, приймаючи ванну, несподівано втратив свідомість, а коли прийшов до тями, то з жахом виявив, що у нього паралізована ліва сторона тіла - це пряма ознака інсульту.

Доусон почав кликати на допомогу, але його ніхто не чув, і найгірше, що без води обходитися довго він не міг. Крік зрозумів, що для того, щоб отримати хоч якісь шанси на порятунок, йому просто необхідна вода, а оскільки чоловік впав між туалетним столиком та унітазом, йому й довелося пити воду з останнього – в інші місця він дотягнутися не міг.

Впавши, Едслі, який до того не відчував недомагання, з усіх сил пробував піднятися, але марно. Тоді він почав кликати на допомогу, але сусіди були на роботі.

Далі чоловік з жахом виявив, що кричати безперестанку він просто не може фізично, і після п’ятнадцяти хвилин крику голосові зв’язки відмовляються йому слугувати – голос спершу стає захриплим, а потім і зовсім зникає. Тому чоловік вирішив приберегти сили на ранок і на вечір, адже саме в цей час сусіди були вдома, й було більше шансів, що його почують.

«Я лежав там, намагаючись підвестися, але не міг цього зробити. У мене не виходило спертися на свою ногу чи руку. Пізніше, в ту ніч, я зрозумів, що головною моєю проблемою є вода. Мені нічого було пити. Так що у мене не залишалося іншого виходу, окрім як почати пити воду прямо з унітазу», - розповів чоловік.

Провівши кілька днів на самоті з невтішними думками, чоловік майже повністю втратив надію, що йому хтось допоможе. Але все ж продовжував кликати на допомогу.

Врешті-решт його зусилля увінчалися успіхом: на сьомий день сусідка канадця почула його крик і викликала швидку. Медики забрали чоловіка в лікарню, де він до повної реабілітації повинен пробути ще кілька тижнів.

Що ж стосується сусідки Діани Янг, то вона неабияк зраділа, що їй вдалося врятувати життя сусідові.

Джерело: http://fedpost.ru/lydi/45789-pensioner-prozhil-nedelyu-na-vode-iz-unitaza.html

Інші новини розділу