Незвичні лоти на Ebay Автор: lesya · Опубліковано: 30.07.2014 13:14 · Розділ: Цікаві факти

Сьогодні в Інтернеті можна купити все – від нижньої білизни до ядерних ракет! Часто тут навіть можна знайти товари, які в реальному житті просто так не купиш.

Так, сьогодні дедалі більше людей віддає перевагу купівлі в Інтернеті. Дешевші ціни, заощадження часу та низка інших переваг робить покупки в Інтернет-магазинах все привабливішими і зручнішими.

При цьому щоб зробити покупки зручнішими та не дати користувачеві заблукати серед усього розмаїття пропозицій, у мережі з’являються спеціальні сайти-каталоги, тому кожен мешканець цього адміністративного центру в республіці Башкирія зможе без зайвих зусиль зрівняти ціни, зіставити асортимент – словом, вибрати те, що йому потрібно. Такі каталоги дуже зручні й добряче економить час, перевірено власноруч.

Як уже сказано, інтернет-магазини пропонують найрізноманітніші товари, та все ж якщо ви шукаєте щось насправді оригінальне, а грошей у вас кури не клюють, то вам стелиться дорога на Ebay – цей аукціон за всі роки свого існування зібрав стільки оригінальних лотів, що й уявити неможливо.

Діамант з волоснами Бетховена продали за один мільйон зелених
Діамант з волоснами Бетховена продали за один мільйон зелених

Наприклад, у 2007 році тут було виставлено на продаж ядерну ракету Silo з пусковою установкою. За кілька років лот назбирав чимало пропозицій, і його вартість зросла до півтора мільйона доларів (три роки тому), але зараз невідомо, чи хтось все ж таки придбав лот чи ні. При чому угода купівлі/продажу пропонувалася на цілком законних засадах.

Не менш оригінально вчинив один бельгієць, що вирішив продати свою батьківщину. Чоловік в рамках аукціону виставив на продаж цілу Бельгію. Та коли вартість лоту сягнула десяти мільйонів доларів, його «з невідомих причин» з аукціону зняли. А сам Джерітт Сікст, що й виставив лот, залишився з носом.

Проданий за один мільйон доларів штучний діамант вагою в один карат спантеличив би будь-якого ювеліра: це ж як можна віддати таку суму за якийсь шматок штучного каменю? Втім, при створенні діаманту в його середину було поміщено кілька волосин з голови знаменитого музиканта Бетховена, що, власне, й підняло ціну за камінець до одного мільйона зелених.

А ось відома голлівудська актриса в оригінальний спосіб вирішила допомогти нужденним дітлахам в Африці: вона вистала на продаж власний невипраний носовичок, який в результаті продала за чотири тисячі фунтів, а всі кошти віддала на благодійність.

Якщо добре подумати-погадати, то й ви знайдете в себе вдома щось таке, що могло б принести трохи грошенят. Тож вмикайте фантазію і беріться за розбори завалів на балконі, горищі чи в комірчині.


Інші новини розділу