5 найбільш рідкісних розваг для сучасного туриста Автор: lesya · Опубліковано: 30.07.2014 11:55 · Розділ: Розваги

Всі ми любимо розважатися. Але деякі люди у цьому плані стали настільки розбещеними, що звичайними розвагами у вигляді чергового походу в клуб чи виїзду на природу їх не здивуєш. Їхня душа прагне адреналіну, а мізки – нових вражень, і добре, що в світі є чимало місць, здатних задовольнити ці пориви. При чому з мінімальною шкодою для життя та здоров’я. Єдине, чому можуть зашкодити такі розваги, це вашому гаманцю, який враз зменшиться у розмірах. Але що там гроші – відчуття, подаровані деякими видами відпочинку, ні з чим не зрівняти.

Серед найпопулярніших сьогодні – і поки що найбільш рідкісних - розваг кілька слів повинні сказати про космічний туризм. Сьогодні подорож у Космос для звичайної людини коштуватиме кілька мільйонів доларів. Та вже зовсім скоро вартість польоту знизиться до кількох сотень тисяч доларів, а ще пізніше космічні подорожі стануть доступними для всіх нас – як ось сьогодні розваги у Києві. Над здешевленням подорожей сьогодні активно працює компанія Virgin Galactic, яка в недалекому майбутньому планує зробити космічний туризм доступним для більшості з нас.

Якщо ж Космос вас не приваблює, завжди є можливість випробувати на собі суворі умови Північного полюсу. В такій атмосфері кується міцний характер, виробляється витривалість, після чого звичні життєві негаразди дошкулятимуть вам не більше, ніж укуси комарів. Особливо, якщо ви відправитеся в експедицію в Арктику, яка пропонує вам на п’ять місяців зануритися в люті морози Півночі, щоб дістатися з Канади до Гренландії…

А ще можна відвідати Швецію, яка пропонує польоти за дивним явищем, яке ми знаємо, як північне сяйво: на землі його можна спостерігати раз на кілька тижнів, а ось з повітря загадкове північне сяйво можна побачити мало не щодня.

Перетнути кордон Мексики та США в якості нелегала наважаться хіба що справжні відчайдухи (фото з сайту http://travel.obozrevatel.com/)
Перетнути кордон Мексики та США в якості нелегала наважаться хіба що справжні відчайдухи (фото з сайту http://travel.obozrevatel.com/)


Туроператори Мексики пропонують своїм потенційним клієнтам дуже вже небезпечний відпочинок. Чи то пак навіть не відпочинок, а розвагу, при чому розвагу смертельно небезпечну. Ніяких страховок, і ви в будь-який момент можете схопити дев’ять грамів свинцю, адже саме так прикордонники борються з нелегалами, що незаконно перетинають кордон. Так-так, ви не помилилися: мексиканські туристичны агентства пропонують екстремалям нелегально перетнути кордон між Мексикою і США, відчувши на собі всі небезпеки, що чатують на тих, хто втікає до США.

Надокучила цивілізація? Вирушайте в Африку чи Азію – тут у вас є можливість пожити за законами первісних племен. Нелегке це заняття, зате вельми цікаве і захоплююче.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.