Щоб оплатити навчання, студент виставив на продаж лист від Барака Обами Автор: lesya · Опубліковано: 29.07.2014 15:36 · Розділ: Освіта

На що тільки не піде людина, щоб досягти своєї мети. Головне, щоб ціль була поставлена правильно, а решта – дрібниці, адже для людини, як кажуть, нема нічого неможливого.

Продемонструвати це взявся один американський студент, який вирішив заробити, скориставшись допомогою самого президента. Хоча й заочною.

Молодик на ім’я Джессі Грейнджер понад усе хоче навчатися в університеті, ось лише коштів на це у нього не вистачає. Та хлопець вирішив не опускати рук і будь-що досягти своєї мрії. З цією метою він вирішив продати лист, написаний свого часу президентом США Бараком Обамою.

Долю Джессі веселою явно не назвеш. Коли хлопцеві було тринадцять, померла його прийомна мати, і той залишився сиротою. Його декілька разів усиновляли, але про сімейний затишок і говорити годі: одні алкоголіки та наркомани, яких малий Джессі на дух не переносив. Чотири роки він поневірявся по чужих сім’ях, а коли йому виповнилося сімнадцять, він твердо вирішив, що настав час докорінно змінити власне життя.

Проживши тривалий час серед бездомних, наркоманів, алкоголіків та насильства, хлопець почав побоюватися, що стане таким же, а цього він зовсім не хотів. І у свій сімнадцятий день народження Джессі вирушив у подорож, прихопивши стареньку Біблію, яка дісталася йому від матері, кілька книг та сякий-такий одяг. Власне, ця подорож, зізнається хлопець, і змінила його життя.

Та оскільки у Джессі Грейнджера не було засобів для існування, він вирішив попросити допомоги у президента. І написав йому листа.

Подорожуючи Сполученими Штатами, хлопець врешті-решт знайшов достойну сім’ю, яка допомогла йому закінчити коледж. Тоді він вступив до університету, за навчання в якому слід було заплатити десять тисяч доларів.

В листі хлопець попрохав цю суму у Барака, але той, ясна річ, грошей не вислав. Втім, Обама не залишив написаний лист без уваги, надіславши хлопцеві відповідь, у якій зазначив: «Краща порада, яку я можу дати тобі, - це закінчити освіту. Я пишаюся тобою!».

З того часу пройшло три роки, і щоб покрити витрати на навчання, Грейнджер вирішив виставити лист на продаж, сподіваючись виручити за нього дев’ять з половиною тисяч доларів. Експерти кажуть, що листа юнак точно продасть, тож виходить, що Обама, сам того не відаючи, все-таки допоміг хлопцеві отримати заповітну суму для здійснення своєї мрії. Оригінальний підхід до справи, що тут говорити: схоже, у молодого американця велике майбутнє.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/07/29/letter/

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.