Американцям показали дешевий годинник Casio, успішно видавши його за iWatch Автор: lesya · Опубліковано: 29.07.2014 14:47 · Розділ: Нові технології

Досить цікавий розіграш цими днями організував американський телеведучий і шоумен Джиммі Кіммель (Jimmy Kimmel). В центрі розіграшу – нашумілий годинник від Apple, а точніше, не зовсім він. Але про це трохи нижче, а зараз кілька слів про пристрасті навколо розумного годинника, які ось уже кілька років поспіль то притишуються ненадовго, то спалахують з новою силою.

І ось недавно розумний годинник знову привернув до себе увагу: компанія Apple врешті-решт придбала патент на виробництво розумних годинників. Щоправда, називатимуться вони iTime, а не iWatch, як раніше очікувалося, та все ж суті це не міняє.

В патенті описано мобільний пристрій, що скидається на наручний годинник. Та на відміну від традиційних годинників, він отримуватиме оповіщення про дзвінки, повідомлення та новини із соціальних мереж. Також пристрій зможе відображати дані GPS-навігації, відтворювати мультимедійні файли, фіксувати дані про фізичну активність. Крім того, розумний годинник зчитуватиме мову жестів.

Що ж стосується зовнішнього вигляду гаджета, то не уточнюється, яким буде його циферблат та чи пропонуватимуть розумні годинники, чи будуть представлені у класичному для наручних годинників варіанті.

Фото з сайту http://ukrainianiphone.com/26/07/2014/183642
Фото з сайту http://ukrainianiphone.com/26/07/2014/183642

Заявку на патент було подано ще в 2011 році, але схвалення він отримав лише тепер. Втім, мова про те, що в найближчому часі компанія випустить годинник на ринок, ведеться вже з минулого року.

І хоча про технічні характеристики пристрою говорити ще надто рано, всі ми традиційно очікуємо чогось мегаграндіозного, достойного продукції Apple. І явно не того, що продемонстрував нам експеримент американського телеведучого.

А телеведучий, як уже зазначалося, провів досить цікавий експеримент. Він взяв недорогу і непримітну модель годинників Casio, яку в Штатах можна купити за якихось двадцять доларів, на задню кришку цього електронного механізму наклеїв логотип Apple і почав підходити до перехожих на Голлівудському бульварі, демонструючи їм… «смарт-годинник iTime». Результати вийшли вражаючими, а сам розіграш яскраво демонструє, скільки грошей ми іноді переплачуємо за бренд…

Перехожим сподобався новий гаджет. Вони відзначили привабливий зовнішній вигляд, що скидається на щось доступне для всіх та в той же час індивідуальне і стильне; багатьом сподобалася легкість гаджету, хтось відзначив великі цифри на циферблаті.

Коли в одної дамочки телеведучий запитав на рахунок годинника: «Такий, як класичний стиль Apple?», та з готовністю відповіла: «Так-так, ви маєте рацію».

Ще опитуваним дуже сподобалася «новаторська» функція нового годинника – можливість одночасно виводити на циферблат зображення часу та дати – це ж реально крута фіча! А одну даму приємно здивувало, що годинник «завжди перебуває в авіарежимі» - це ж допомагає добряче економити батарею!

А деякі користувачі готові були віддати за годинник вартістю в двадцять доларів шалену суму – тільки тому, «що це Apple».


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.