Китайці назвали японців найрозпуснішою нацією світу Автор: Lesly · Опубліковано: 11.08.2009 14:37 · Розділ: Суспільство

Результати інтернет-опитування, проведеного в Китаї, показали, що жителі міст Гуанчжоу, Шанхаю та Пекіну, вважають японців найбільш розпусною нацією в світі.

Фото взяте з сайту japanprobe.com
Фото взяте з сайту japanprobe.com

Сполучені штати зі значним розривом посіли в рейтингу 2 сходинку. За ними йде Корея та Франція, п'яту сходинку посів Китай, нижче розташувалися Італія, Саудівська Аравія, Іспанія та Великобританія, десятку замкнув Таїланд. Одинадцяту позицію респонденти віддали В’єтнаму, а замкнув п'ятнадцяту найбільш розпусних Єгипет. До переліку потрапили також Росія, Бразилія та Індія.

Проте, експерти вже висловили сумнів, щодо достовірності рейтингу, особливо в частині, яка стосується японців, адже подібна громадська думка склалася в результаті доступності великої кількості фільмів для дорослих японського виробництва, що підпільно тиражуються в Китаї. Саме цей чинник спровокував формування суб’єктивного сприйняття жителів Японії, що відобразилося в голосуванні.

Джерело: japanprobe.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.