Після звернення до лікарів одружений чоловік дізнався, що він - жінка Автор: lesya · Опубліковано: 28.07.2014 21:24 · Розділ: Медицина

Цими днями до китайських медиків зі скаргами на біль у животі звернувся один чоловік. На перший погляд нічим непримітний чолов’яга середніх років при ретельному обстеженні ввів медиків у шок. Більше того, результати медичного обстеження неабияк вразили самого пацієнта. І мова йде не про якесь таємниче чи смертельне захворювання, зовсім ні.

Просто під час обстеження виявилося, що сорокачотирьохрічний китаєць на ім’я Чень з провінції Чжецзян є… жінкою. Такий діагноз виявився для пацієнта вельми несподіваним, адже він був одруженим та активно користувався своїм чоловічим достоїнством.

Але біль у животі та кров у сечі змусили чоловіка звернутися до медиків, а ті під час повного обстеження виявили у чоловіка весь набір жіночих статевих органів.

За твердженням самого пацієнта, в останні десять років він провадив активне сексуальне життя з дружиною. Але медики з цього приводу висловили сумніви, адже статевий член чоловіка відрізнявся від нормального. Крім того, у китайця не було кадика – ще однієї суто чоловічої ознаки.

Медики розповіли, що зразу й припустити не могли, ніби перед ними жінка. «Він був одягнений в чоловічий одяг та коротко підстрижений, тому ми й подумати не могли, що перед нами – жінка», - розповів один з лікарів.

Що ж стосується самого пацієнта, то він запідозрив щось неладне після того, як практично постійно відчував втому та страдав від набряків. А потім він ще й помітив у власній сечі кров.

Тоді медики провели комп'ютерну томографію, в результаті якої виявили, що у чоловіка є і матка, і яєчники. Більше того, у нього було виявлено дві X-хромосоми – генетичну ознаку жіночої статі.

А ще у Ченя лікарі виявили вроджену гіперплазію кори надниркових залоз. Одним із наслідків цього захворювання є набухання надниркових залоз, в результаті чого знижується рівень гормону стресу та збільшується рівень чоловічих статевих гормонів.

За словами медиків, подібні відхилення сьогодні непогано лікуються, але Чень звернувся до лікарів надто пізно, адже такі випадки лікуються тільки в молодих людей.

В лікарні також розповіли, що Чень є типовим представником інтерсексуалів - людей, у яких є статеві ознаки обох статей. У китайського пацієнта є дві Х-хромосоми, одна з яких містить велику кількість генетичного матеріалу від Y-хромосоми. Такі люди генетично є жінками, хоча можуть виглядати, як чоловіки. У них є чоловічий статевий орган. Щоправда, недорозвинений.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу