Тіна Кароль відкрила власний Інтернет-магазин Автор: lesya · Опубліковано: 28.07.2014 18:41 · Розділ: Музика

Ім’я відомої української співачки Тіни Кароль вже довший час не сходить з язиків: то вона потішить прихильників власної творчості новим альбомом, то вразить усіх кардинально іншим образом. Когось цікавлять подробиці особистого життя зірки… Так чи інакше, про неї говорять, а це для шоу-бізнесу значить дуже багато.

Так, Тіна Кароль не залишає собі часу на нудьгу та невеселі роздуми. Недавно вона відкрила свій власний Інтернет-магазин.

Магазин було відкрито з нагоди «дня народження» фан-клубу української виконавиці – цими днями йому виповнилося цілих дев’ять років. Власне, асортимент нововідкритої торгової точки і призначений для членів фан-клубу: тут продаватимуть ексклюзивні видання альбомів Тіни, оригінальні футболки, кепки, та іншу атрибутику фанатів. Крім того, тут можна буде придбати ювелірні прикраси, автором дизайну яких є сама Тіна.

Втім, відкриття магазину на просторах Інтернету не стане для Кароль ще одним джерелом прибутку. Всі кошти, виручені від продажу товарів, вона передасть у власний благодійний фонд, що надає підтримку дитячим онкологічним відділенням звичайних лікарень.

Що ж стосується Тіни, то вона ще має чим вразити публіку: недавно українська зірка неабияк вразила шанувальників своїм новим «ковбойським» образом.

Фото з http://ru.tsn.ua/
Фото з http://ru.tsn.ua/

На початку місяця на одній з київських вечірок, що проходили на даху однієї з будівель у центрі міста, Кароль показалася на очі присутніх у блискучій обтягуючій сукні, яку доповнював широкополий ковбойський капелюх.

Тіна Кароль на одній з вечірок Києва (фото з сайту http://ru.tsn.ua/)
Тіна Кароль на одній з вечірок Києва (фото з сайту http://ru.tsn.ua/)

Особливу увагу модників привернув конусоподібний ліф сукні, який нагадав наряд Мадонни з далеких дев’яностих. На вечірці, на якій Тіна була спеціальним гостем, співачка виконала свої найкращі хіти. А ще Тіна охоче фотографувалася з шанувальниками.

Нагадаємо, що в минулому році Тіна Кароль пережила велику втрату – смерть власного чоловіка, з яким прожила у шлюбі сім років та від якого народила сина. Чоловік проходив лікування в Німеччині та Ізраїлі, та все ж подолати хворобу йому не вдалося (страждав він від раку шлунку). В травні 2013-го він помер, але Тіна досить стійко перенесла втрату. Втім, тепер їй доводиться судитися за спадщину з родичами чоловіка, що, ясна річ, явно не додає їй наснаги.

Джерело: http://mediananny.com/novosti/2305932/

Інші новини розділу