10 порад, що допоможуть вам стати багатим Автор: lesya · Опубліковано: 28.07.2014 15:35 · Розділ: Життя

Фото з сайту www.hombiz.ru
Фото з сайту www.hombiz.ru

Спеціалісти та експерти не перестають твердити: ми – це не що інше, як наші думки. Якщо наші думки – про успіх та позитив, то і життєвий шлях встелений приємними сюрпризами і несподіванками, хорошими людьми і гарним настроєм. Та якщо ми – згусток негативу, то й у житті нас переслідуватимуть тільки нещастя та невдачі, а також люди, яких, чесно кажучи, і людьми язик не повертається назвати.

Тому якщо вас цікавить питання, как стать богатым, ви повинні налаштуватися на успіх внутрішньо, підсвідомо: лише в такому випадку все задумане здійсниться повною мірою. Як це зробити? Читайте і пробуйте!

1. Мрійте. Ніколи не забороняйте собі мріяти, адже наші мрії спонукають нас до дії. Уявляйте, ніби вони вже здійснилися… Без мрії ви не зможете зацікавити оточуючих, а без них ви не зможете заробити.

2. Робіть людям компліменти. Щаслива людина – успішна людина, і якщо ви даруватимете щастя та радість іншим, воно неодмінно до вас повернеться. Сторицею.

3. Вкладайте більше в самореалізацію. Чим більше ви працюєте на роботі, тим менше шансів у вас стати успішним і багатим. Може, звучить парадоксально, але це факт. Більше часу присвячуйте собі, і ви побачите, що ваше життя піде на краще.

4. Щоб зрозуміти, що саме в житті принесе вам успіх, дайте відповідь на одне-єдине запитання: чим би я міг займатися в цьому житті, якби в мене була ціла скриня діамантів або сотня-друга мільярдів доларів на рахунку? Відповідь на це запитання і стане для вас підказкою… Але відповідайте чесно.

5. Будьте рішучими. Насправді для вирішення тієї чи іншої проблеми потрібно набагато менше часу та зусиль, ніж вам здається. Тому відкиньте сумніви набік і приступайте до дії.

6. В житті просувайте тільки власні інтереси (якщо мова йде про роботу). Корпоративна культура кожної компанії про вас не подбає – це повинні зробити ви самі.

7. Постійно думайте над тим, як заробити сто тисяч доларів на місяць. Суму можна збільшувати, але ні в якому випадку не зменшувати.

8. Помагайте іншим людям – безкорисно. Це можуть бути чужі вам люди, головне, щоб допомога йшла від щирого серця.

9. Припиніть ображатися на життя, адже тільки від вас залежить те, як ви зараз живете. Не вистачає грошей – тоді гайда за справу. Вигадуйте нові ідеї, реалізовуйте їх – під лежачий камінь вода ж бо не тече…

10. Оточіть себе успішними – і багатими - людьми, оптимістами і переможцями по життю. Адже наше оточення дуже нам нас впливає, навіть якщо ми іноді не хочемо цього визнавати.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.