Британці склали рейтинг курортних міст, де найнебезпечніше займатися сексом Автор: lesya · Опубліковано: 25.07.2014 22:56 · Розділ: Суспільство

Мешканці Великобританії вже давненько прославилися незвичними дослідженнями та оригінальними рейтингами. І ось цими днями вони представили ще одну новинку: рейтинг міст, у яких займатися сексом дуже вже небезпечно.

Ні, за секс з власним чоловіком чи дружиною вас тут ніхто не покарає. Як і за секс з іншими. Ось лише любителям незахищеного сексу варто остерігатися: саме тут на вас чатує сила силенна захворювань, що передаються статевим шляхом.

До рейтингу увійшли курорти Середземномор'я, туристи яких частіше за інших практикують незахищений секс, піддаючись усім можливим ризикам.

В опитуванні експертів взяло участь більше двох тисяч молодих британців у віці від вісімнадцять до тридцяти шести років. Кожен десятий учасник дослідження зізнався, що під час відпустки хлоча б раз та й займався незахищеним сексом з незнайомцем.

На першому місці рейтингу опинилося гаряче іспанське місто Бенідорм. 12% людей, що відпочивали тут, займалися без презерватива сексом з незнайомцем. Отож якщо ви бажаєте відпочити без проблем, тут розслаблятися не варто.

До речі, іспанське місто Магалуф, яке недавно опинилося в центрі низки скандалів через секс-конкурси, що проводилися в барах, опинилося тільки на шостому місці. Місцеві мешканці, як виявилося, не так охоче йдуть на секс без презерватива.

Результати опитування демонструють шокуючі дані. 2% опитаних зізналися, що під час відпустки займалися сексом на публіці, а 9% респондентів розповіли, що після відпустки компрометуючі знімки з їхньою присутністю потрапили в Інтернет, наробивши чимало проблем. У 15% опитаних те, чим вони займалися у відпустці, викликає жаль, і вдома вони цього точно не повторять. І майже половина з тих, хто у відпустці займався незахищеним сексом (сорок п'ять відсотків), по приїзді додому аналізів на наявність чи відсутність захворювань, що передаються статевим шляхом, не здали.

Рейтинг міст та селищ, де ризик підхопити ЗПСШ найвищий, виглядає наступним чином:

1. Бенідорм, Іспанія (12%)
2. Айя-Напа, Кіпр (9%)
3. Фаліракі, Греція (7%)
4. Рим, Італія (7%)
5. Сан-Антоніо, Іспанія (6%)
6. Магалуф, Іспанія (6%)
7. Дубровник, Хорватія (6%)
8. Кавос, Греція (5%)
9. Лаганас, Греція (5%)
10. Марбелья, Іспанія (4%)

Якщо підсумувати отримані дані, то виходить, що найбільш небезпечні курортні романи - у Греції та Іспанії. Хоча заробити проблем можна в будь-якому місці, якщо занадто безтурботно віддатися пристрасті.

Джерело: http://news-rbk.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.