Сергій Єсенін вирощував коноплі - для альпінізму Автор: lesya · Опубліковано: 25.07.2014 19:41 · Розділ: Кримінал

Поети та письменники – натури творчі та суперечливі. Багато хто з них всерйоз захоплювався наркотиками та алкоголем, провадив доволі розпусний спосіб життя. Втім, це не заважало їм продукувати шедеври, які дозволили назавжди увійти до списку класиків світової літератури.

Не став винятком і Сергій Єсенін: талановитий російський поет був визнаним гульвісою, про якого ходили легенди. Але в нашій статті мова піде про іншого Єсеніна, якому явно до таланту класика – як болоту до золота.

Мешкає він у Костромі, та зовсім скоро, очевидно, переїде кудись на Магадан. Справа в тому, що зараз молодий чоловік разом зі своїм колегою перебуває під судом - його звинувачують у вирощуванні конопель. Хлопці не просто посіяли кущ-другий, а влаштували цілий агропромисловий комплекс, в якому висадили більше шести сотень кущів марихуани.

Плантація розташувалася у віддаленому селі Буйского району, тож хлопці навіть не сподівалися, що на їхній городик раптом навідаються міліціонери. І дарма: влітку минулого року їх затримали, однак судові засідання тривають до сьогодні, і вирок ще не винесено.

Молодики 1991 року народження до справи підійшли серйозно: вони облаштували теплиці з усіма потребами примхливої рослини. У їхніх теплицях був і гідронанос, що постійно займався поливом молодих кущів марихуани, і спеціальне обладнання, призначене для сушіння вирощених рослин. А насіння хлопці купили… в Інтернеті.

Коли правоохоронці затримали «агрономів», один із них представився Сергієм Єсеніним. Але, схоже, знамените прізвище не допоможе йому уникнути покарання. Як, зрештою, і те, що хлопці своєї провини не визнавали, намагаючись переконати правоохоронців, що вирощували коноплі з метою виготовлення міцних мотузок, що широко використовуються в альпінізмі.

Один із затриманих намагався переконати правоохоронців, що в село приїхав в якості гостя, але поліція йому не повірила. А ось Єсенін ще довго говорив про альпінізм, але, схоже, і йому віри не йняли.

Хлопців звинуватили у вирощуванні рослин, що містять наркотики, і тепер їм загрожує суворе покарання у вигляді восьми років позбавлення волі. Це у випадку, якщо суд визнаєж «агрономів» винними.

До речі, випадки, коли злочинці виявлялися однофамільцями знаменитостей, трапляються нерідко: у 2003 році правоохоронці затримали авто з наркотиками, власником якого був… Путін В. В. Роком раніше росіян тероризував такий собі телефонний терорист Черномирдін. В тому ж році поліція затримала вбивцю з прізвищем Кіркоров.


Інші новини розділу