10 найпоширеніших помилок в дизайні, які легко виправити Автор: lesya · Опубліковано: 25.07.2014 17:07 · Розділ: Життя

Дуже часто люди, обставляючи власне помешкання, схильні сліпо довіряти дизайнеру. Як-не-як, він професіонал, тому добре знається на тому, що робить. Втім, на практиці все далеко не так. Частенько за справу беруться не надто компетентні дизайнери, що можуть перетворити вашу оселю не на затишне гніздечко, а на захаращену комірчину. Щоб уникнути неприємностей, краще уважно стежити за процесом: як-не-як, це ваша оселя, тому й ваші особисті побажання повинні враховуватися. А ми розкажемо вам, що в роботі дизайнера повинне вас насторожити.

Список найбільш поширених помилок, яких припускаються в дизайні непрофесіонали, склали спеціалісти американського онлайн-видання The Huffington Post. Всього вони розглянули десять пунктів.

1. Перша і найпоширеніша помилка – надмірність в декорі. Навіть якщо кожна річ у вашому інтер’єрі – красива і вишукана, якщо таких речей забагато, оку буде ніде зупинитися. І замість того, щоб викликати естетичне задоволення, такий інтер’єр скидатиметься на яскравий та барвистий… циганський двір.

2. Ще одна помилка – неправильна висота розміщення предметів мистецтва. Так, картини й інші штучки варто вішати на рівні очей, щоб гостям не доводилося задирати голови та натягувати шиї: це не надто комфортно та естетично.

Фото з сайту vasilyev.org
Фото з сайту vasilyev.org

3. Не варто експериментувати і з розташуванням карнизів: найкраще, якщо вони висітимуть попід стелею. В протилежному випадку розміри вікна візуально зменшаться, від чого в кімнаті зменшиться кількість світла.

4. Подбайте, щоб стиль вашого помешкання був доречним. Наприклад, якщо ви обираєте пляжний стиль, то пам’ятайте, що він підійде для будинків, розташованих десь на березі моря. Чи хоча б на березі річки, але явно не в центрі міста.

5. Уникайте надто яскравого освітлення: замість однієї лампи на 100 Вт, скористайтеся чотирма на 25 Вт, розташувавши їх по периметру кімнати.

6. Не слід робити інтер’єр надто вже правильним і передбачуваним: приємні несподіванки завжди вітаються. Нехай кілька невеликих елементів не вписуються в загальний інтер’єр.

7. Також спеціалісти не радять влаштовувати в квартирі подобу Ноєвого ковчега, де всіх речей – парна кількість. Виявляється, цифри три та п’ять теж доволі непогані.

8. Краще відмовитися і від наступного, досить популярного дизайнерського прийому, який передбачає розміщення ліжка або дивану по діагоналі приміщення. На картинках воно, може, й виглядає гарно, та на практиці – надто вже претензійно, та ще й місця забирає немало.

10. Подбайте, щоб інтер’єр був практичним і відповідав вашому способу життя. Якщо у вас дві здоровенні собаки, то, погодьтеся, безглуздо стелити на підлогу розкішний білий килим…

Джерело: http://realty.newsru.com/article/24jul2014/decor_donts

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.