Туристи платитимуть за паризькі готелі стільки, скільки захочуть Автор: lesya · Опубліковано: 24.07.2014 23:58 · Розділ: Розваги

Бажаєте зекономити на подорожах? Вирушайте в Париж – тут ви зможете заплатити за нічліг стільки, скільки повважаєте за потрібне.

Так, п’ять паризьких готелів підготували туристам Франції незвичайний сюрприз: вони збираються дозволити подорожуючим платити за номер стільки, скільки ті захочуть. Ніяких встановлених цін, ніякого прайсу… Комфорт, зручності, відмінне обслуговування і ваша совість.

До речі, така оригінальна акція проводитиметься в світі вже не вперше: раніше вона успішно пройшла в Італії кілька років тому. Тоді нова форма оплати за нічліг у вибраних готелях викликала фурор серед іноземних мандрівників.

В акції візьмуть участь паризькі готелі, що користуються високою популярністю серед мандрівників. Серед них такі відомі заклади як Villa Bohème, Villa Opera Lamartine та Plaza Opera.

Всього, як уже зазначалося вище, таких готелів назбирається п’ять. Нові правила, прийняті керівництвом закладів, дозволять платити туристам за номер стільки, скільки вони захочуть.

У такий спосіб туристи зможуть по достоїнству оцінити роботу готелів, а керівництво закладів – зрозуміти, на що слід звернути увагу в першу чергу. Втім, про адекватність результатів цього своєрідного експерименту доведеться говорити лише у випадку, коли в готелях зупинятимуться адекватні постояльці, а не скупердяї, охочі на халяву гарно відпочити.

Щоб вберегти себе від останніх, керівництво готелів вирішило проводити акцію всього кілька днів – такий собі запобіжний захід на випадок, якщо пропозицією захочуть скористатися скупі туристи. Але скільки саме днів триватиме акція, не повідомляється.

Скористатися акційною пропозицією можуть не всі туристи. Щоб отримати можливість платити, скільки захочеться, потрібно встигнути забронювати номер до десятого серпня. При цьому під час бронювання необхідно вибрати рубрику «Платиш, скільки хочеш».

Актуальність акції особливо вирізняється на тлі недавнього підвищення туристичного податку у Франції. Прийнятий владою закон вступить в дію вже найближчим часом, і, як вважають експерти, в цілому негативно позначаться на туризмі країни.

Французька влада розглядала питання про підвищення туристичного податку ось уже кілька днів, і остаточне рішення було прийнято лише кілька днів тому. Тепер за ніч перебування в готелі туристам доведеться заплатити на два євро більше, ніж до цього часу. Однак закон впровадять протягом наступного року, і, як вважає низка чиновників, він негативно позначиться на розвиткові туризму в цілому.

Джерело: http://www.tourister.ru/world/europe/france/city/paris/news/6474

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.