Американець створив таблицю відмов дружини від сексу Автор: lesya · Опубліковано: 24.07.2014 21:53 · Розділ: Життя

Як твердять експерти, секс – це один з тих важливих факторів, які не дають шлюбу розвалитися. Звісно, він не найголовніший у взаєминах, адже, як кажуть, на сексі відносин не побудуєш, але дуже важливий для гармонійного співіснування подружжя. Ось лише далеко не завжди виходить робити все так, як книжка пише: шалений ритм сучасного життя, стреси і перенавантаження на роботі часто втомлюють всіх нас настільки, що про секс уже й думати неохота. При чому стикаються з цією проблемою як чоловіки, так і жінки.

Добре, якщо ритм життя обох членів подружжя співпадає: тоді й сварок та скандалів з приводу того, займатися чи не займатися сексом не виникає. Та якщо хтось хоче сексу, а хтось постійно відмовляється, це неодмінно викличе, м’яко кажучи, незадоволення і посіє негатив у сім’ї.

Продемонструвати проблему на практиці вирішив недавно один американець. Він завів своєрідний щоденник-таблицю, куди заносив всі дані стосовно сексу з власною дружиною.

Автором таблиці, що з’явилася недавно в Інтернеті, став один американець, мешканець штату Індіана. В таблицю обурений чоловік вирішив вписувати всі випадки відмови його дружини від сексу, а також причини цих відмов.

В результаті виявилося, що з двадцяти семи пропозицій зайнятися коханням успішними виявилися тільки три. Незадоволений чоловік вирішив поділитися своїми спостереженнями з дружиною. Ось лише момент він вибрав досить дивний, переславши таблицю дружині якраз тоді, коли вона вирушила у десятиденне відрядження.

Двадцятишестирічна американка, «героїня» таблиці, опублікувала присланий чоловіком щоденник на розважальному сайті Reddit. До таблиці вона додала коментарі.

Виявляється, що її законний чоловік проводив свої спостереження в період з третього по шістнадцяте липня цього року. При цьому знайомі вони протягом п’яти років, а в офіційному шлюбі перебувають два. За словами «винуватиці» всього, що сталося, їхнє сексуальне життя стало менш насиченим лише в останні місяці.

В таблиці чоловік опублікував і причини відмовок. Серед найпоширеніших - «Я втомилася», «Я занадто п'яна і з'їла надто багато», звичайне «ні», «Я відчуваю, що мені потрібно в душ». Іноді американець отримував відмову без будь-яких пояснень.

Отримавши таблицю, жінка спробувала зв’язатися з чоловіком, але той не відповідав ні на її дзвінки, ні на СМС. Вона зізналася, що таке трапилося вперше за п’ять років їхнього знайомства.

Джерело: http://limon.postimees.ee/2865651/muzhchina-iz-ssha-sozdal-svodnuju-tablicu-otkazov-zheny-ot-seksa

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.