В Індії 85-річна жінка змусила грабіжників присідати Автор: lesya · Опубліковано: 24.07.2014 19:45 · Розділ: Події у світі

Є люди, які в сорок років відчувають себе старими, знесиленими і нікому непотрібними, а є такі, які в сто ще ого-го! Власне, до останніх і належить одна відважна мешканка Індії, яка недавно дала несподівану відсіч грабіжникам, що серед ночі увірвалися в її дім.

Більше того, жінка не лише спіймала грабіжників, відправивши їх у поліцію, але й змусила невдах в якості покарання… поприсідати.

Стався інцидент кількома днями раніше в невеликому індійському містечку Ратлам, повідомляє Daily Bhaskar. Вісімдесятип’ятирічна жінка – погодьтеся, поважний вік – знешкодила двох грабіжників, що увірвалися в її оселю з метою наживи. Жінка, не чекаючи допомоги збоку, спершу запустила у зловмисників відром, а вже тоді почала відбиватися палицею. Коли ж поліція забрала злочинців, запросивши стареньку на процедуру впізнання, вона ще й змусила грабіжників присідати прямо в поліцейській дільниці на очах у правоохоронців.

Жінка розповіла, що зараз мешкає самотньо. Її чоловік помер, а четверо дітей працюють в Мумбаї. Що ж стосується того злощасного вечора, то вона, почувши звук, схопилася з ліжка, а коли зрозуміла, що в дім пробираються грабіжники, запустила в них порожнім металевим відром. Коли ж один зі злочинців схопив її за руку, відважна стара не дала собі в кашу плюнути і почала гамселити грабіжників палицею.

Грабіжникам варто остерігатися бабусь з палицями (фото з сайту fedpost.ru)
Грабіжникам варто остерігатися бабусь з палицями (фото з сайту fedpost.ru)

Шум почули сусіди, які одразу ж зателефонували в поліцію. Правоохоронці зреагували оперативно, приїхавши на місце злочину через кілька хвилин і заарештувавши зловмисників. За неабияку хоробрість поліцейські вирішили зробити жінці сюрприз і подарували їй п’ять тисяч рупій, що в перерахунку складає приблизно вісімдесят доларів.

До речі, літня мешканка Індії – не єдина відважна пенсіонерка, яка дала несподівану відсіч грабіжникам. Чотири роки тому схожий випадок стався в Австрії. Одного літнього вечора австрійська пенсіонерка поверталася додому – очевидно, після якоїсь вечірки їй заманулося прогулятися духмяними алеями. Але спокій та насолоду від прогулянки порушив зловмисник, що напав на жінку, намагаючись зірвати з її шиї кольє з дорогоцінних каменів, а з руки - коштовний браслет. Але не на ту натрапив: відважна австрійка міцніше вхопила в руки палицю, якою підпиралася, і нанесла зловмисникові кілька ударів. Той, не очікуючи такої відсічі, неабияк збентежився і… втік.

Джерело: http://www.glunews.ru/

Інші новини розділу