Перший автограф Елвіса Преслі продадуть з аукціону Автор: lesya · Опубліковано: 24.07.2014 15:04 · Розділ: Музика

Зірки і знаменитості наліво й направо роздають автографи – фанати готові віддати багато, щоб мати в своїй колекції підпис улюбленого співака чи кіноактора. При чому найбільш запеклі фанати віддають цілі маєтки. Особливо, якщо улюблена зірка вже пішла з життя – в такому випадку її автографи стають ще ціннішими. І не тільки автографи.

Найближчим часом шанувальники творчості Елвіса Преслі зможуть наблизитися до життя зірки, відчувши на собі атмосферу, в якій жив і творив талановитий Елвіс: в маєтку співака «Грейсленд», розташованому в Мемфісі, проведуть аукціон, на якому виставлять цікаві лоти. Серед інших речей, що належали Преслі, організатори торгів найбільшу суму сподіваються виручити за перший автограф знаменитості - читацький квиток, підписаний Преслі, ще коли той навчався в сьомому класі.

Перший автограф повинен стати найдорожчим лотом
Перший автограф повинен стати найдорожчим лотом

Як уже зазначалося, в «Грейсленді» з молотка продадуть й інші предмети, пов'язані зі співаком. Всього прихильники короля поп-музики зможуть позмагатися за сімдесят один лот. Все це багатство до цього часу було частиною колекції австралійця Грега Пейджа.

Серед найцікавішого - сценарій до фільму «Люби мене ніжно», що став акторським дебютом Преслі у повнометражному кіно. Є тут і підвіска із золотою левовою головою, інкрустована двадцятьма чотирма діамантами, двома смарагдами та рубіном – саме ця підвіска красувалася на Преслі під час зустрічі з американським президентом Річардом Ніксоном, що відбулася в 1970 році. А повний список лотів користувачі зможуть оглянути вже через кілька днів, першого серпня цього року.

Аукціон повинен стати частиною так званого «Тижня Елвіса», який проходитиме з дев’ятого по сімнадцяте серпня. Захід збирає тисячі шанувальників, які щороку прибувають у Мемфіс, щоб вшанувати пам’ять знаменитого співака, який помер у 1977 році.

Незважаючи на те, що з моменту смерті виконавця пройшло майже півстоліття, деякі шанувальник й досі не можуть змиритися з тим, що улюблена ними зірка пішла з життя. І вони шукають образ Елвіса в усьому, що їх оточує. В минулому році, для прикладу, спостережливі британці виклали в Інтернет фотографію дерева, що скидалося на Елвіса.

Дерево-Елвіс (фото з сайту http://lenta.ru/news/2014/07/24/teeth/)
Дерево-Елвіс (фото з сайту http://lenta.ru/news/2014/07/24/teeth/)

Фотографію унікального дерева зробив Джон Роулі. Це в’яз, крона якого має обриси, і справді схожі на обличчя короля рок-н-ролу в профіль. Дерево росте посеред поля, тому схожості з Елвісом йому надала сама природа, адже ніхто спеціально не доглядає за деревом.


Інші новини розділу