Кумедні ляпи під час співбесід Автор: lesya · Опубліковано: 24.07.2014 12:57 · Розділ: Цікаві факти

Сьогодні для того, щоб стати співробітником успішної компанії, отримавши престижну вакансію, необхідно пройти співбесіду. А зробити це вдається далеко не всім: деякі особи примудряються добряче відзначитися під час розмови з потенційним роботодавцем, настільки добре, що їхні ляпи запам’ятовуються на роки і подорожують по Інтернету, викликаючи веселий сміх у читачів.

Кадрове агентство Harris Interactive у США вирішило скласти своєрідний рейтинг таких ляпів. Вийшло досить кумедно. Щоб скласти рейтинг, співробітники опитали більше трьох тисяч спеціалістів різних компаній, які займаються набором персоналу, поцікавившись, які приколи «відмочували» потенційні претенденти на ту чи іншу вакансію.

Про них зараз і піде мова, але попередньо зауважимо, що героям нашої статті краще за все було б розпочати власний бізнес – у бізнесі оригінальність і неординарність цінується вище, аніж при прийомі на роботу. В будь-якому випадку, від стандартів компанії та особистих якостей кадровиків вони б не залежали…

На першому місці рейтингу найбільш смішних ляпів при прийомі на роботу опинився чолов’яга, який неабияк вразив роботодавця своїм вихованим нахабством. Коли у потенційного співробітника компанії задзвонив телефон, він попросив роботодавця покинути кабінет, оскільки дзвінок носив особистий характер. При чому попросив виховано й культурно, без тіні грубості чи нахабства.

На співбесіді варто фільтрувати кожне слово (фото з сайту job-center.com.ua)
На співбесіді варто фільтрувати кожне слово (фото з сайту job-center.com.ua)

Ще один «кадр», очевидно, не знаючи, що таке субординація, після закінчення співбесіди попосив роботодавця підвезти його додому. На цьому їхні взаємини й були закінчені.

Стурбований своїм зовнішнім виглядом та, очевидно, понадміру хвилюючись, ще один шукач роботи по дорозі в передпокій вирішив понюхати, чи не смердить, бува, у нього під пахвами. Очевидно, чоловік забув, що у престижних компаніях всюди встановлено відеонагляд, тож всі його дії можна було побачити на великому екрані.

Не варто бути надто відвертим на співбесіді: один з шукачів чесно зізнався, що з попереднього місця роботи його вигнали через те, що він побив колишнього начальника, і, ясна річ, нової роботи той не отримав. А ще один на пропозицію потенційного начальника перекусити відповів відмовою: про яку їжу може йти мова, якщо сьогодні він планує напитися!!!

Всі експерти в один голос твердять, що, вирушаючи на співбесіду, слід залишати свої хвилювання удома. Їхні слова підтверджує і наш герой рейтингу, який, надміру хвилюючись, під час співбесіди причісував свого чуба настільки ретельно, що вичесав на голові… лисину.


Інші новини розділу